ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Світова практика оподаткування сировини для нафтохімічних виробництв забезпечить “Карпатнафтохіму” рівні умови виходу на ринок

8 червня 2017 року відбудеться запуск ТОВ «Карпатнафтохіму» – найпотужнішого нафтохімічного підприємства України. Роботою будуть забезпечені 1950 осіб персоналу заводу, а також 750 співробітників суміжних і обслуговуючих організацій.

Новий старт виробництва після п’ятирічного простою відбудеться завдяки впровадженню в Україні світової практики оподаткування нафтохімічної сировини. У грудні 2016 року в Податковому кодексі України було розширено перелік сировинних позицій, які обкладаються нульовою ставкою акцизного податку в разі подальшої переробки. До прямогонних бензинів і дизельного палива були додані зріджені гази і бутан. Постановою №229 від 26.04.2017 р. уряд визначив для «Карпатнафтохіму» квоти на поставку сировини: зріджений газ – 1070 млн літрів у рік; прямогонний бензин – 1170 млн на рік; дизельне паливо – 985 млн літрів на рік. Переробка кожного із зазначених обсягів може забезпечити випуск 250 тис. тон етилену у рік.

«Ніде в світі сировина для переробки не обкладається акцизом. Ми не збираємося переробляти весь заявлений в постанові обсяг сировини, у нас елементарно немає таких потужностей. Ми використовуємо тільки ту кількість, яка забезпечить випуск не більше 250 тис. тон етилену на рік», – заявляють в прес-службі ТОВ «Карпатнафтохім».

Вибір сировини буде залежати від кон’юнктури сировинних і товарних ринків. У 2017 році основною сировиною буде прямогонний бензин, але не виключено залучення скрапленого газу або дизельного палива. Внесення до постанови №229 всіх видів сировини забезпечить заводу виробничу гнучкість та не потребуватиме постійного звернення до уряду в разі зміни ринкової ситуації.

«Карпатнафтохім» заявляє про нульову ймовірність нецільового використання сировини, що поставляється на пільгових умовах. Податковий кодекс України передбачає контроль і облік поставок сировини і випуск готової продукції спеціальним податковим постом Державної фіскальної служби України. На кожну партію сировини «Карпатнафтохім» видаватиме банківський вексель з погашенням після випуску етилену. Незабаром на сайті заводу буде доступна онлайн-звітність щодо кількості використаної сировини і випущеної продукції.

«Робота «Карпатнафтохіму» не пов’язана з політикою чи політиками. Наша мета – відновити виробництво та повернути свої позиції на ринку, який захоплений імпортерами. Заробіток на несплаті податків – це не наш шлях», – заявили на підприємстві.

Щодо акредитації на заходи, присвячені запуску ТОВ “Карпатнафтохім”, буде повідомлено пізніше.

30.06.2017

Суд скасував арешт об’єктів та активів «КАРПАТНАФТОХІМу»

Рішення 18 серпня прийняв Шевченківський районний суд Києва Нагадаємо, що в липні цього року під арештом опинилися активи калуського підприємства на суму понад 2,3 млрд грн, а також  35 об’єктів нерухомості. Таке рішення  було скасоване після розгляду Шевченківським районним судом клопотання юристів підприємства. Рішення суду про зняття арешту з активів підприємства оскарженню не підлягає.

ТПП УКРАЇНИ ЗАСВІДЧИЛА ФОРС-МАЖОР ЧЕРЕЗ АГРЕСІЮ РФ