ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Свій 15-річний відсвяткувала зразкова вокальна студія “Дует”

зразкова вокальна студія “Дует”

У неділю, 22 грудня, в Палаці культури “Мінерал”  з нагоди ювілею свою мистецьку програму “Пісенна палітра” презентували учасники зразкової вокальної студії “Дует”. Півторагодинний концерт пройшов, як мовиться,  на одному диханні.

«Здається, шо зовсім недавно вокальна студія “Дует” відкрила свої обійми для тих, хто хотів співати, хто мріяв виступати на сцені і десь в душі бачив себе майбутнім артистом, розповідає керівник студії Леся Ланик. –  За ці роки відбулось багато цікавих, насичених, різнобарвних подій. На заміну випускникам приходили все нові і нові учасники, але всіх їх об’єднювало спільне бажання – співати і виступати на сцені, дарувати глядачам радість, викликати посмішки та залишати про себе приємні спогади».

Студія” Дует” була створена в 2004 році Лесею Ланик разом з мистецькою агенцією “АС”, керівником якої є Сергій Андрущак, калуський співак та композитор, заслужний діяч естрадного мистецтва України. У 2007 році студії було присвоєно звання зразкової, яка гідно тримає цей статус і до сьогодні.

Тож Леся Ланик зі сцени «Мінералу» адресувала теплі слова подяки Сергію Андрущаку за співпрацю, за підтримку, за творче натхнення , подароване в роки зростання. за допомогу в записах пісень, випуск компакт-дисків, відео- та фотозйомки дітей, відеокліпів.

Цікавий творчий шлях  впродовж 15 років проходив колектив  у стінах рідного Палацу культури “Мінерал” та за його межами. Численні концерти, поїздки, конкурси, фестивалі. участь у виставах, спільних проектах, навіть зйомки у кіно. Все це незабутнє. І, як зазначає керівник,  ким би діти не стали після закінчення навчання в студії, перші кроки на сцені. перші пісні, перші аплодисменти назавжди залишуться в їх памяті.

При студії з самого початку був створений ансамбль молодшої групи “Перлинка” і ансамбль старшої групи “Дивограй”, які згодом стали лауреатами багатьох конкурсів міжнародного та всеукраїнського значення.

– Історія назви сама їх знайшла. – ділиться Л. Ланик. – Маленькі шестирічні дівчатка-перлинки всі в один місяць прийшли на навчання. Тут і думати не прийшлося, щоб їх об’єднати.  Хочеться навіть поіменно їх згадати. Це – Анастасія Терещенко, Ірина Кусайло, Жанетта Петраш, Вікторія Пуляк, Христина Іванців, Діана Гайдучок, Ангеліна Лема, Анастасія Новічонок. А хто прийшов у студію трохи старшим, об’єднали теж в ансамбль і назвали “Дивограй”, – продовжує Леся Ланик. Учасники змінювались, але робота ансамблевого співу залишилась і до нині і радісними хвилинами обдаровує свого глядача.

Зараз у студії займається 24 учасники віком від 7 і до 17 років. Тож на ювілеї свої пісні глядачам дарували ансамбль “Перлинка”, ансамбль “Дивограй”, солісти Марія Федорів, Петро Василина, Софія Гошовська, Яна Марків, Анастасія Павлюк, Софія Романів, Таїсія Мельник, Христина Дуфинець, Богдана Чабан, Максим Кирилишин. Хтось з них лише починає співочу кар’єру, а хтось уже є переможцем багатьох конкурсів і фестивалів.

На свято завітали і четверо випускниць студії. Зокрема, Ірина Кусайло, яка стала вчителькою, але з піснею досі не розлучається. Для глядачів вона виконала улюблену пісню свого тата “Місто спить”. Ангеліна Лема завітала з піснею “Українці”. Разом з “Дуетом”  зростала і дочка Лесі Ланик  Наталія Чолій. Вона продовжує співочу кар’єру. А на концерті виконала пісню “Ти цілуй мене”. Несподіванкою став і приїзд з Польщі ще однієї випускниці Анастасії Терещенко, де вона разом з Іриною Кусайло виконала пісню на польській мові.

На завершення заходу директор ПК “Мінерал” Алла Терещенко подякувала Лесі Ланик за співпрацю, відзначила, що керівника студії цьогоріч нагородили срібним значком “Калуш”. З вуст Лесі Ланик пролунало багато теплих слів подяки  міській владі за чудовий подарунок – нові костюми для ансамблю “Дивограй”, дякувала керівник усім колегам по роботі, зокрема Віктору Левченку та його студії звукозапису “Віктор-саунд”, завдяку якій на початку цього року було випущено два компакт-диски з записами пісень дітей до зимових свят, Андрію Думінкевичу, своїм учням, їхнім батькам та всім гостям у залі, які прийшли розділити спільну радість.

27.12.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]