ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Студенти з Харкова завершили практику на підприємстві

В Україні останнім часом зменшується кількість підприємств, на яких майбутні спеціалісти можуть пройти повноцінну виробничу практику. Тому більшість студентів останніх курсів проходять її в навчальних закладах, лабораторіях, а не на виробництвах. Через це певний «кадровий голод» відчувається нині на багатьох підприємствах, особливо хімічної промисловості.

З метою залучення молодих кваліфікованих кадрів у товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» діє відповідна програма, завдяки якій вже зараз є можливість пройти стажування і виробничу практику та залишитися працювати на підприємстві студентам та випускникам ВНЗ України.

У лютому цього року на калуське підприємство прибули студенти-практиканти із Харкова – Георгій Міщенко та Сергій Сенченко, які є магістрами кафедри  «Автоматизовані електромеханічні системи» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Виробничу практику на підприємстві вони проходили десять тижнів. Основним місцем її проходження був цех електропостачання, проте практиканти з Харкова мали можливість ознайомитися з діяльністю всього нафтохімічного комплексу.

Слід зазначити, що «КАРПАТНАФТОХІМ» повністю профінансував витрати студентів, пов’язані із проходженням переддипломної практики не за місцем їхнього проживання. Хлопці на час перебування в Калуші проживали у гуртожитку ВПУ №7, з яким підприємство уклало договір, харчувалися безкоштовно у їдальні на підприємстві, а також їм повернули вартість дорожніх квитків.

Своїми враженнями від проходження практики хлопці поділилися із журналістом «НК».

– Скажіть, будь ласка, чи складно було наважитися поїхати на практику так далеко від Харкова?

Георгій: – Зовсім ні. Така пропозиція була дуже цікавою. Для мене це скоріше стало виходом із зони комфорту. Всі знають, що Харків – це російськомовне місто, а Західна Україна – переважно україномовна. Цікаво було перебувати в такому середовищі. Також я раніше ніколи не був на Прикарпатті, а тут можна багато що побачити. Ми побували і в горах, і у Львові…

Сергій: – На відміну від Георгія у Львові я вже бував раніше, а от в Івано-Франківській області вперше. Мені подобається подорожувати, мати можливість побачити і відчути щось нове. Харків – це місто-мільйонник, а тут  все трохи інше.

– Що було найбільш цікавим під час проходження  практики?

Георгій: – Взагалі-то все. Університет – це теорія, а як такої практики дуже мало. А тут на власні очі побачили те, що в нас показують тільки на лабораторних стендах, дещо зробили своїми руками… Це було надзвичайно корисно та пізнавально.

Сергій: – Слід також додати, що цех ПВХС – суперновий. Тут сучасне обладнання, з яким цікаво працювати. В університетах на стендах частина обладнання вже застаріла. На більшості із них  не побачиш того, що ми спостерігали на цьому виробництві.

– Що було найскладнішим за цей час?

Георгій: – Просинатися зранку. Це було трохи незвично для нас, як для студентів.

– Навчилися чогось нового під час практики?

Юрій: – Пізнали звичайно, багато. Деякі знання, отримані в університеті, підкріпилися практикою. Проте багато нового навчилися на самому підприємстві. Багато того, чого нам не розповідали в університеті. Тут ми здобули певний досвід і навики, які не можливо отримати від вивчення однієї теорії чи в лабораторіях, а це дуже важливо.

– Якби була можливість залишитися працювати на підприємстві, ви б погодилися?

Георгій: – У відділі кадрів підприємства нам розповіли, що наразі розроблена нова програма залучення до роботи молодих спеціалістів. Тому будемо розглядати цей варіант, адже він дуже хороший і перспективний.

Юрій: – Погоджуюся з Георгієм. Це – хороша можливість, над якою слід подумати.

– Чи порадили б ви своїм молодшим колегам з університету проходити практику на підприємстві в Калуші?

Георгій: – Однозначно – так. Ми вже спілкувалися на цю тему, і є хлопці з четвертого та п’ятого курсів, які кажуть, що якщо буде можливість поїхати сюди на практику, то вони готові.

– Дякую за розмову.

Ірина САВКА.

16.04.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]