ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Студенти з Харкова проходять практику на калуському підприємстві

Вже роками українська система вищої освіти чомусь спрямована на те, щоб випускники вишів могли добре засвоїти теоретичні знання, не маючи достатніх практичних навиків. Пов’язано це в першу чергу зі значним скороченням таких підприємств в Україні, де майбутні спеціалісти могли б пройти повноцінну виробничу практику. Тому сьогодні спостерігається ситуація, коли студенти останніх курсів проходять її в учбових закладах,  лабораторіях, а не безпосередньо на виробництвах.

Найбільше через це потерпають представники технічних спеціальностей. Саме тому певний «кадровий голод» нині відчувається на багатьох підприємствах, особливо хімічної промисловості. То чи можливо якось вплинути на таку ситуацію?

Ще восени 2017 року від адміністрації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були скеровані листи із пропозиціями про співпрацю до вісімнадцяти вищих навчальних закладів України. Основною метою цієї ініціативи є пошук кадрів, яких нині не вистачає на виробництвах. Також важливим було прагнення популяризувати підприємство на території всієї країни. І вже сьогодні можна говорити про успішність такого кроку. А  нещодавно на підприємство прибули студенти-практиканти із Харкова.

Двоє хлопців є магістрами кафедри  «Автоматизовані електромеханічні системи» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Практику на підприємстві вони проходитимуть десять тижнів – з 5 лютого по 15 квітня. Основним місцем проходження практики є цех електропостачання, проте практиканти мають можливість ознайомитися із діяльністю всього підприємства.

За словами викладачки НТУ «ХПІ», керівника практики Тетяни Кунченко подібна співпраця між навчальним закладом та промисловим підприємством є правильною стратегією.

Ось що вона розповіла журналісту «НК» з цього приводу:

«Незважаючи на те, що Харків був колись великим промисловим містом, окремі його підприємства не хочуть нині брати на практику студентів, оскільки не можуть забезпечити необхідним фінансовим ресурсом практикантів. Ситуація почала змінюватися тільки в останні роки. Тому коли я побачила на кафедрі лист від керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу», то відразу зацікавилася. Вийшла на контакт з фахівцем із підготовки кадрів Наталією Болецькою. Стали спілкуватися і домовилися про проходження практики. І нині цьому дуже раді, бо все добре організовано.

Слід зазначити, що «КАРПАТНАФТОХІМ» повністю фінансує витрати студентів, пов’язані із проходженням переддипломної практики не за місцем їхнього проживання. Так хлопці на час перебування у нашому місті проживають у гуртожитку ВПУ №7, з яким підприємство уклало договір, харчуються безкоштовно у їдальні на підприємстві, а також їм повертається повна вартість дорожніх квитків в обидві сторони.

Керівник практики також відзначила, що вже зараз зацікавилися співпрацею з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» її колеги-викладачі. Так, зокрема, на кафедрі обговорюється можливість запрошення спеціалістів, які працюють на підприємстві, до Харкова, щоб вони могли там безпосередньо перед студентами прорекламувати свої виробництва та можливо віднайти серед студентів ті потенційні кадри, в яких є нині  потреба.

Своїми враженнями про перебування в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМі» поділився студент-практикант Георгій Міщенко:

– Поки що ми слухаємо цикл лекцій, пов’язаних із охороною праці на виробництві, але вже мали змогу повністю ознайомитися з підприємством, що стало для нас дуже цікавим. Сподіваюся перш за все на те, що здобуду в Калуші практичні навики, які згодяться мені в майбутньому. Якщо можна буде влаштуватися після закінчення навчання сюди на роботу, то я готовий приїхати.

На завершення варто відзначити, що в разі успішного проходження практики хлопці з Харківського політехнічного інституту мають можливість влаштуватися на роботу в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» після закінчення навчання. Цю впевненість підсилює бажання його генерального директора Івана Підсадюка, членів Спостережної Ради підприємства, аби його колектив поповнювався молодими кваліфікованими кадрами, які нині здобувають фахові знання у вищих навчальних закладах України.

Ірина САВКА.

19.02.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]