ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Студенти «Львівської політехніки» ознайомилися із сучасними виробництвами «КАРПАТНАФТОХІМу»

   В одному з попередніх номерів «НК» йшлося про те, що представники товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» побували в Національному університеті «Львівська політехніка», де зустрілися зі студентами Інституту енергетики та систем керування, Інституту хімії та хімічних технологій та Інституту інженерної механіки та транспорту, щоб розповісти майбутнім спеціалістам про перспективи їх працевлаштування в підрозділах  підприємства.

   Після цієї зустрічі студенти Інституту хімії та хімічних технологій виявили бажання приїхати на екскурсію на «КАРПАТНАФТОХІМ», а керівництво підприємства, своєю чергою, позитивно відгукнулося на таку пропозицію. Відтак 15 травня близько півсотні студентів ІІІ, ІV і V курсів вищезгаданого інституту НУ «Львівська політехніка» мали можливість побувати на виробництві поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди та виробництві етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

   Після відвідин підприємства студентів та викладачів «Львівської політехніки» гостинно прийняли в їдальні ВПУ №7. А на завершення поїздки вони відвідали Народний музей історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», де екскурсовод музею, ветеран нашого підприємства Володимир Гудзоватий розповів про історію зародження промислового виробництва в місті.

   – Раніше ми доволі часто зі студентами відвідували «КАРПАТНАФТОХІМ», але в роки простою підприємства ця співпраця дещо занепала, – зазначає доцент кафедри хімії і технології неорганічних речовин Андрій Слюзар. – Тепер, коли нафтохімічний комплекс відновив повноцінну роботу, ми знову налагоджуємо тісні зв’язки, адже ця співпраця є взаємовигідною…

   – На мою думку, такі екскурсії є дуже потрібними та пізнавальними для наших студентів, – додає доцент кафедри технології органічних продуктів Тарас Чайківський. – Вони мають можливість ознайомитися із різноманітними виробничими процесами, сучасним обладнанням та технологіями. Сподіваюся, що наші тісні зв’язки з «КАРПАТНАФТОХІМом» надалі лише міцнішатимуть.

   Студенти, з якими журналісту «НК» вдалося поспілкуватися після відвідин виробництв, не стримували своїх емоцій від побаченого й з радістю ділилися враженнями.

   – Раніше мені ніколи не доводилося бути на такому великому і сучасному виробництві, – зазначає Юрій Липко. – Я просто вражений його масштабами… Також я для себе відзначив те, як тут професійно налагоджена робота: кожен працівник знає свої обов’язки та відповідає за їх виконання.

   – Під час екскурсії нам розповідали, як виготовляється продукція і, відповідно, демонстрували роботу обладнання, – додає Ксенія Гринишин. – Мене вразило те, наскільки воно сучасне і багатофункціональне.

   А студентка Тетяна Кузьмінчук, своєю чергою, зауважила, що їй було цікаво не лише побувати на підприємстві, а й більш детально дізнатися про діючу в «КАРПАТНАФТОХІМі» програму із залучення в його підрозділи молодих спеціалістів.

   Насамкінець варто зауважити, що під час організації таких екскурсій керівництво підприємства оплачує проїзд студентів та їх харчування.

     Тетяна ЯНІЦЬКА.

16.05.2019

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]