ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Студенти із Тернополя мають бажання проходити виробничу практику на «КАРПАТНАФТОХІМі»

З метою пошуку молодих спеціалістів, яких нині не вистачає на виробництвах, а також популяризації підприємства фахівці відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ольга Кейзер та Любов Сенів 21 березня взяли участь у ярмарку вакансій у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. У рамках заходу представники підприємства мали можливість поспілкуватися зі студентами, представити їм вільні вакансії та запросити потенційних кандидатів для проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

– Важливою складовою діяльності нашого університету є турбота про працевлаштування випускників, – наголосив у вітальному слові ректор ТНТУ ім. І. Пулюя Петро Ясній. – День кар’єри, як форма спілкування між студентами та роботодавцями, має важливе значення в процесі підготовки й становлення молодого фахівця, адже дає можливість ознайомитися із ситуацією на ринку праці, дізнатися безпосередньо від роботодавців про вакансії та вимоги до них, умови роботи, отримати навики самопрезентації та поліпшити комунікаційні якості, зрештою, встановити контакти з працедавцями у невимушеній атмосфері.

Щиро бажаю студентам визначитися з майбутнім місцем роботи, а роботодавцям – отримати кваліфікованих працівників, які відповідають вимогам ринкової економіки.

Представники «КАРПАТНАФТОХІМу», які побували на ярмарку вакансій, заздалегідь до нього підготувалися, а відтак зібрали навколо себе чимало зацікавлених студентів.

– Ми з радістю відгукнулися на запрошення керівництва університету взяти участь у цьому заході, адже маємо чим здивувати наших потенційних працівників, зокрема унікальністю та сучасністю виробництв, забезпеченням належних соціальних гарантій працюючим та іншим, – розповідає Ольга Кейзер. – Цього дня під одним дахом зібралися представники понад 20 компаній-роботодавців, серед яких – великі промислові підприємства, ІТ-компанії та банки, а також фірми, які потребують фахівців різного профілю, – менеджерів з продажу, консультантів, адміністраторів та ін. Але незважаючи на таке різноманіття представлених фірм і вакансій, наше підприємство не залишилося поза увагою, а користувалося неабиякою популярністю серед студентів.

Ми мали буклети, візитки, блокноти, ручки із логотипом нашого підприємства та інші носії пізнавальної й корисної інформації про нього. Також напередодні ярмарку розробили опитувальні анкети, в яких студенти вказували свої контактні дані, за якою спеціальністю навчаються і відповідали на запитання, чи хотіли б вони в нас проходити практику, а в перспективі й працювати. І тут варто відзначити, що чимало студентів ТНТУ ім. І. Пулюя висловили бажання проходити виробничу практику в цехах «КАРПАТНАФТОХІМу».

За словами О. Кейзер, студенти також були приємно здивовані, дізнавшись про програму щодо залучення молодих спеціалістів «Перспектива», яка діє в «КАРПАТНАФТОХІМі».

– Під час ярмарку вакансій ми розповідали, що цією програмою передбачені оплата за навчання при здобутті другої вищої освіти, необхідної для підприємства, компенсація витрат на житло та проїзд, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, екскурсії і практика на підприємстві, стажування на робочому місці й ін., – продовжує фахівець з роботи з персоналом. – А ще для формування молодого кадрового потенціалу підприємство проводить відбір студентів вищих навчальних закладів з метою подальшого прийому на стажування та роботу. Акцентували увагу й на тому, що стажування – це чудова можливість розкрити свій професійний потенціал і закласти основи для подальшої успішної кар’єри, адже під час безпосередньої праці на робочому місці наставники діляться з молодими спеціалістами своїми знаннями і досвідом, залучаючи їх до вирішення завдань різної складності, допомагають розвивати професійні якості.

До слова, під час ярмарку вакансій представникам «КАРПАТНАФТОХІМу» вдалося не лише поспілкуватися зі студентами, а й поговорити про співпрацю між підприємством та університетом із ректором цього навчального закладу.

– Петро Ясній запропонував нам співпрацю через модель дуальної освіти, яка передбачає поєднання навчання і роботи, коли молодого спеціаліста навчальний заклад готує разом з підприємством – повідомила О. Кейзер. – Наприклад, протягом одного місяця студенти вивчають в університеті теорію, а протягом наступного – проходять у нас стажування. Ми цю пропозицію про співпрацю ще вивчатимемо та аналізуватимемо.

Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

27.03.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]