ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Студентів з Івано-Франківська цікавила робота очисних споруд підприємства

Останнім часом виробництва товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» стають все більше популярними серед вищих навчальних закладів України щодо проведення тут екскурсій з метою знайомства із сучасними технологіями нафтохімічного підприємства. Тільки в жовтні-листопаді тут  побували кілька груп студентів Національного університету «Львівська політехніка», Калуського політехнічного коледжу.

Зацікавленість майбутніх технологів, механіків, електриків та їх викладачів калуським промисловим комплексом, де експлуатується сучасне технологічне обладнання, зрозуміла. Але нещодавно на адресу генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу» Івана Підсадюка надійшов лист від ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євгена Крижанівського, в якому він просить дозволу на проведення екскурсії для студентів ІІІ і IV курсів кафедри екології. У листі, зокрема, зазначено, що екскурсія студентам  необхідна для того, щоб ознайомитися з технологічними процесами виробництв і  роботою очисних споруд підприємства.

Таке прохання сьогодні вже не виглядає дивним, хіба дещо незвичним. Адже ветеранам калуської «хімії» добре відомо, що в 80-90-тих роках саме питання стану екології на підприємствах тоді ще «Хлорвініл», «Оріана» неабияк хвилювали громадськість. Але з тих пір минуло чимало часу і тепер на місці технічно і фізично застарілих установок експлуатуються сучасні, збудовані за іноземними технологіями.

Що стосується очисних споруд ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», то за минулі роки тут було впроваджено чимало проектів з їх модернізації. Тож студентам і викладачам Національного університету нафти і газу було цікаво і повчально побувати на цьому промисловому об’єкті.

– Студентів цікавило не тільки те, як ми очищаємо промислові стоки від підприємств міста і побутові, що надходять до нас з житлових масивів Калуша, – розповідає начальник цеху нейтралізації і очистки промислових стічних вод Сергій Гандзюк, – але й як проходить процес очистки і наскільки він є якісним. Тож побували вони фактично біля кожного з аеротенків  біологічної очистки стоків та інших об’єктах, які їх цікавили. Детальну екскурсію для них провів і відповів на всі запитання начальник відділення цеху Віктор Труш.

Додамо також, що в цей день студенти з Івано-Франківська також побували на території установок з випуску хлору і каустичної соди мембранним методом, полівінілхлориду суспензійного та поліетилену.

Наш кор.

28.11.2018

«КАРПАТНАФТОХІМ» визнано лідером бізнесу в Україні

Підприємство отримало відзнаку від Федерації роботодавців    Минуло тижня в Києві в Українському домі відбувся XI з’їзд Федерації роботодавців України, в роботі якого взяли участь роботодавці з усіх регіонів країни, представники галузей промисловості та експерти. На представницькому форумі було обговорено шляхи реалізації Маніфесту роботодавців України – програми прискореного економічного розвитку, написаної самими роботодавцями-практиками.    Виконання […]

Віктор Труш: «У поштових голубів головний інстинкт – якомога скоріше добратися додому»

Серед працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» є чимало людей, які, окрім того, що проявили себе висококваліфікованими й затребуваними спеціалістами на виробництві, вражають своїми захопленнями у вільний від роботи час. Цього разу мова, зокрема, піде про начальника відділення біохімічного очищення цеху НіОПСВ Віктора Труша, який захоплюється голубами. Мабуть, чимало калушан, прогулюючись містом, у скверику на вулиці В. Стуса, обіч […]