ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Студентів з Харкова вразило сучасне обладнання «КАРПАТНАФТОХІМу»

В одному з попередніх номерів «НК» повідомлялося, що нещодавно на «КАРПАТНАФТОХІМ» приїхали троє студентів із Харкова, щоб проходити тут переддипломну практику. Мова, зокрема, йшла про студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Олексія Борзикіна, Тетяну Плиску та Дмитра Гасаненка. Практиканти наважилися приїхати на нафтохімічне підприємство за сотні кілометрів завдяки схвальним відгукам колег по вузу Сергія Сенченка та Георгія Міщенка, які тут проходили практику взимку.

До завершення практики залишився лише тиждень, тому журналіст «НК» в чергове зустрілася зі студентами, щоб дізнатися про їхні враження від підприємства, діюче тут  обладнання та про колективу калуських нафтохіміків.

– На підприємстві ми перебуваємо з 10 вересня, працюємо електромонтерами ІV розряду цеху електропостачання, – розповідає Тетяна. – Найбільше нас вразило обладнання, на якому працюють нафтохіміки. Воно – сучасне, якісне, суттєво вирізняється від того, що ми бачили на кафедрі в університеті.

– Дещо нове відкрили ми для себе й під час проходження навчання з охорони праці та техніки безпеки, – додає Олексій. – Також цікаво, що якщо під час навчання в університеті в нас ще робиться акцент на обладнанні, яке працює на постійному струмі, то на «КАРПАТНАФТОХІМі» більшість уже працює на змінному. Тобто, виходить, що  навчальна програма є частково застарілою…

Дмитро, своєю чергою, зізнався, що коли він їхав на практику на наше нафтохімічне підприємство, то розглядав можливість працевлаштування тут у подальшому.

– Мені сподобалося, як на підприємстві організована робота. Також тут багато сучасного обладнання, працьовитий колектив, тому не відкидаю можливість у майбутньому повернутися сюди вже не на практику, а на постійну  роботу, – наголошує є хлопець. – Місто спокійне, чисте, а в Харкові, хоч я там провчився п’ять років, мені не надто комфортно.

До слова, практиканти за півтора місяця не лише ознайомилися з виробництвом, а й встигли взяти активну участь у спортивній спартакіаді, яка проводиться серед підрозділів «КАРПАТНАФТОХІМу».

– Ми брали участь у змаганнях із збирання грибів, – розповідає дівчина. – Також для нас організовували екскурсію у Народний музей історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Крім того, за час практики ми встигли погуляти містом, побували у парку культури і відпочинку ім. І. Франка. Калуш нам сподобався, а місцеві люди ще більше. Всі дуже привітні, доброзичливі та готові прийти на допомогу.

До слова, дуже добре нас прийняв і колектив цеху. Особливо вдячні керівнику практики Ігорю Лаврику, який ознайомив нас з виробництвом, провів екскурсію в його різні цехи, надав можливість навчитись практичних навиків і вмінь.

– Щодо заробітної плати, то вона, як на мене, досить нормальна, – зізнається Олексій. – Лише на окремих підприємствах Харкова є вищі зарплати, але й  продукти, приміром, там значно дорожчі.

– Окрім Калуша, нам пропонували проходити практику на підприємствах Запоріжжя, Бердянська, Маріуполя, Одеси, Харкова, але ми задоволені, що обрали «КАРПАТНАФТОХІМ», – підсумовує Дмитро.

Керівник практикантів, старший енергетик виробництва ПХВСС і КС Ігор Лаврик, своєю чергою, зауважив, що в студентів з Харкова хороша теоретична підготовка.

– Сподіваємося, що за період переддимломної практики ми допомогли їм здобути й необхідні практичні навики, які знадобляться у майбутньому, – розповідає І. Лаврик. – До слова, дівчина в нас взагалі вперше проходила практику, але зарекомендувала себе досить добре. Думаю, що їм було цікаво та пізнавально в нас…

Основним місцем проходження практики для студентів  був цех з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної, але оскільки наше виробництво складається з чотирьох цехів, то залучали практикантів до роботи й у них. Таким чином, вони могли на власні очі побачити різницю між сучасним і дещо вже старішим обладнанням.

Загалом у мене враження про студентів-практикантів залишилися лише позитивні.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

18.10.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]