ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Стартував дитячий турнір на призи профкому нафтохіміків

27 листопада в ігровому залі ФСК «Нафтохімік» відбулося урочисте відкриття традиційного волейбольного турніру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша і Калуського району на призи об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб, присвячений до Дня святого Миколая. Цьогоріч виявили бажання взяти участь у цих змаганнях 15 юнацьких команд, з яких сім з міста і вісім з району. Їх привітав з початком турніру голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович, побажавши учням досягти бажаних результатів.

Цього ж дня в ігровому залі ФСК «Нафтохімік» та спортивному залі Калуського ліцею №10 були зіграні стартові матчі першого етапу змагань. Серед міських команд, які в одноколовому турнірі виборюють дві путівки до фіналу, лідерство захопили волейболісти Калуського ліцею №10. Вони у трьох матчах, які зіграли, здобули перемоги.

Команди загальноосвітніх навчальних закладів Калуського району поділені на дві групи, до яких ввійшли по чотири колективи. До фіналу турніру виходять тільки переможці груп, тому тут втрата очок навіть в одному матчі може не дозволити команді потім продовжити боротьбу за головні призи турніру.

Після зіграних сільськими командами матчів першого туру по одній перемозі в першій групі здобули волейболісти Підмихайлівського НВК І-ІІІ ст. і Добровлянського НВК І-ІІІ ст. У другій групі лідерство захопила команда Кропивницької ЗОШ І-ІІ ст., яка виграла два матчі.

Два фіналісти турніру серед команд загальноосвітніх навчальних закладів Калуського району визначаться 6 грудня, коли пройдуть матчі другого туру групових змагань.

Команди загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша ще змагатимуться між собою 29 листопада та 11 грудня. Фінал і церемонія нагородження переможців і учасників дитячого волейбольного турніру його організатори запланували на 18 грудня, щоб учням вручити призи і подарунки напередодні свята Миколая Чудотворця.

Василь ТКАЧУК.

Фото Ольги ЯРЕМИ.

30.11.2018

ФК «Калуш» розпрощався з сімома гравцями та тренерським штабом команди

Керівництво ФК «Калуш» припинило співпрацю з сімома гравцями команди – оборонцем Романом Николишиним, півзахисниками Русланом Дедухом, Богданом Денегою, Антоном Антошиним, нападниками Юрієм Голубкою, Ярославом Матвіївим та Андрієм Драганом. Також покинули клуб головний тренер команди Василь Малик, тренер голкіперів Ігор Білан та адміністратор Олександр Войтюк. Всім їм висловлено подяку за час, проведений у професійному футбольному клубі […]

Калуський «Легіон» виступає в ЧУ і КМХЛ

У сезоні 2018-2019 рр. юнацька хокейна команда «Легіон» (Калуш) Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи заявилась на участь відразу в двох офіційних представницьких змаганнях. У третій декаді вересня вона дебютувала в Карпатській молодіжній хокейній лізі (КМХЛ) U-15, а через місяць стартувала в чемпіонаті України з хокею серед юнаків наймолодшої вікової категорії – U-14 (в цьому сезоні […]