ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Спеціально для «НК» Системи менеджменту «КАРПАТНАФТОХІМу» успішно пройшли аудит

Минулого тижня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» побували з перевіркою аудитори компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн». На підприємстві працювали дві групи. З керівником однієї з них Олексієм Прилипком мав можливість поспілкуватися вже на другий день після приїзду до Калуша для виконання завдань.

Як з’ясувалося, Олексію Івановичу добре знайоме наше підприємство. Цей його візит до колективу калуських нафтохіміків вже, мабуть, п’ятий за рахунком (сам збився з ліку). Та останній, зізнається, не забуде, бо приїжджав на підприємство рік тому, коли запускалися його виробництва.

– Тоді ми проводили сертифікаційний аудит системи менеджменту якості на відповідність міжнародному стандарту ISO9001:2015, – уточнює співрозмовник. – Тепер повинні виконати наглядовий аудит за цією системою та підтвердити, що вона належно функціонує й поліпшується. Якщо ж побачимо, що є певні невідповідності, то зауваження та відповідні пропозиції будуть оприлюднені на спільній підсумковій нараді з керівництвом і фахівцями підприємства. В такому випадку недоліки необхідно буде усунути до встановленого терміну, щоб від компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн» товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» отримало підтвердження про відповідність системи менеджменту якості стандарту ISO9001. Але гадаю, що результати наглядового аудиту будуть протилежні сказаному, адже там, де я і мої колеги вже встигли побувати, щось оглянути і перевірити, зауважень до роботи системи менеджменту якості ніхто не мав. Особисто мене приємно вразив нинішній стан майданчика цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів, а також загалом стан інженерних комунікацій підприємства.

Варто також сказати, що завдання аудиторів, які проводять перевірку в «КАРПАТНАФТОХІМі», полягають у тому, щоб знайти підтвердження, що на підприємстві системи підтримуються у належному стані та ефективно працюють. І на підставі результатів аудиту ми при потребі всебічно допомагаємо підприємству вдосконалити свої системи.

– Ви, Олексію Івановичу, мабуть, є керівником групи аудиторів, яка проводить наглядовий аудит?

– Ні, її керівником є Тетяна Розман. І ця група вже 17 липня повинна завершити перевірку. Я ж керую групою аудиторів, яка проводить сертифікаційний аудит системи екологічного управління на відповідність стандарту ISO14001. Вона давно не перевірялася, оскільки підприємство простоювало. Тепер виникла необхідність оновити раніше діючий сертифікат, для чого й проводиться у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» аудит системи екологічного менеджменту.

Василь ТКАЧУК.

P.S. 19 липня в актовій залі заводоуправління відбулася нарада представників компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн» з керівництвом та фахівцями ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», на якій були підбиті підсумки аудиторської перевірки на підприємстві. Як наголосили у своїх виступах керівник групи аудиторів Олексій Прилипко та його колега Олександр Чаус, система менеджменту якості ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» успішно пройшла наглядовий аудит та отримала підтвердження щодо відповідності міжнародному стандарту ISO9001.

Під час проведення сертифікаційного аудиту системи екологічного менеджменту була виявлена одна невідповідність, яку на підприємстві оперативно усунули. Тому аудитори пересвідчилися в тому, що ця система в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» впроваджена та ефективно працює. Сертифікат на її відповідність міжнародному стандарту підприємству буде вручений приблизно через місяць, коли в компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн» детально проаналізують звіт щойно проведеного аудиту.

30.07.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]