ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Спеціалісти-нафтохіміки побували в Туреччині, де ознайомилися з роботою установки з виробництва етилену

Нещодавно у службовому відряджені в Туреччині на підприємствах нафтохімічної компанії Petkim побувала група спеціалістів та керівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Мета поїздки представників калуського підприємства, як повідомили начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів, начальник цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу цього ж виробництва Михайло Псюк, полягала в ознайомленні з роботою нафтохімічних установок турецької компанії, зокрема з виробництва етилену, поліетилену, бензолу, які є і в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

За словами Івана Федоріва, установка з виробництва етилену потужністю 300 тис. тонн компанії Petkim була збудована в 1985 році, тобто на два роки раніше, ніж наша. Але за час експлуатації вона тричі модернізовувалася, що дозволило майже вдвічі збільшити її потужність. Було, приміром, збудовано дві нові печі піролізу, замінено пірогазовий та етиленовий компресори, ряд іншого обладнання та введено в дію установку з гідрування фракції С4, яка, до речі, була споруджена і діє на нашому підприємстві.

– З метою належної роботи діючого обладнання були й у нас впроваджені проєкти з його модернізації, але суттєвої реконструкції ми ще не проводили, – продовжував Іван Михайлович. – Тож керівництво підприємства, його Наглядова рада відрядили в Туреччину мене разом із начальником цеху Михайлом Псюком, де знаходиться установка з виробництва етилену, а також заступником генерального директора з виробництва Олександром Болецьким та радником з технічних питань голови Наглядової ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олегом Галузинським для ознайомлення з роботою вже реконструйованої установки.

– Суттєвих відмінностей в роботі нашої установки та їхньої немає, – розповідає Михайло Псюк, – адже технології виробництва продукції аналогічні. Після презентацій усіх установок, зокрема, крім етиленової, ще трьох з виробництва поліетилену (двох – низького тиску, однієї – високого), ароматичних вуглеводнів (наша – з виробництва бензолу), вінілхлориду, поліпропілену, полівінілхлориду, які нам запропонували й безпосередньо керівники відділів та установок провели, на наше прохання була надана можливість безпосередньо ознайомитися з роботою установки з виробництва етилену.

Відразу скажу про те, що наш цех з виробництва вуглеводнів на турецькому підприємстві  розділений між установками з виробництва  ароматичних вуглеводнів та етиленовою. Під час відвідин операторної установки помітили, що оператори через коронавірусну інфекцію відмежовані один від одного пластиковими перегородками. Але коли говорити про їх операторну загалом, то вона виглядає тіснішою за нашу і не вражає дизайном, хоча загальнозаводські приміщення, прохідна підприємства обладнані більш сучасно.

– Побачене, безумовно, матиме для нас важливе значення, – продовжує розмову Іван Михайлович. – Нас зацікавило, приміром, те, за рахунок чого вони виробляють на установці більше пропілену, тоді як наше обладнання налаштоване на випуск більшої кількості етилену. Цікавили нас й інші питання, на які спеціалісти компанії Petkim дали вичерпні відповіді.

Анатолій Гайовий.

На знімку: калуські спеціалісти разом із турецькими колегами.

28.10.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]