ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Служба 101 інформує На базі 24 ДПРЧ рятувальники вдосконалювали свою майстерність

На пункт зв’язку пожежно-рятувальної служби області щодня надходять повідомлення з проханням надати допомогу людям, котрі потрапили в різні надзвичайні ситуації. Проведення рятувальних робіт під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, гасіння пожеж різних ступенів складності, порятунок людей в екстремальних ситуаціях – це не повний перелік викликів, на які миттєво реагують працівники пожежно-рятувальної служби.

Щоб оперативно та професійно виконувати поставлені перед службою завдання, особовий склад постійно працює над вдосконаленням своїх практичних навичок щодо дій в різних надзвичайних ситуаціях. А здобувають потрібні знання рятувальники під час занять в школі підвищення оперативної майстерності.

Нещодавно на базі 24 Державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» свої професійні вміння та навички вдосконалювали начальники караулів, змін, начальники та командири відділень пожежно-рятувальних підрозділів Івано-Франківщини.

Головним завданням діяльності школи підвищення оперативної майстерності є забезпечення належних умов для особового складу вогнеборців щодо оволодіння ними необхідними практичними навичками, знаннями та вмінями гасити пожежі, ліквідовувати надзвичайні ситуації, надавати допомогу потерпілій людині.

Заняття складалися з двох частин: теоретичної та практичної. На теоретичному навчанні вогнеборці прослухали курс лекцій про гасіння пожеж на потенційно небезпечних об’єктах Прикарпаття.

Наступним етапом занять була практична підготовка. Цього разу рятувальники на базі теплодимокамери 24 ДПРЧ вдосконалювали свої професійні навички з організації гасіння пожеж в задимленому середовищі.

Дуже часто на гасінні таких пожеж працюють ланки газодимозахисної служби. Ланка ГДЗС, до складу якої входять четверо чоловік, виконувала головне завдання – евакуйовувала із задимленої зони потерпілих та оперативно гасила пожежу. Окрім цього, вогнеборці здійснювали перевірку апаратів стиснутого повітря, долали дистанції у повному спорядженні.

Також одним із етапів практичних вправ було подолання вогневої смуги психологічної підготовки. Навчитися тримати усі емоції під контролем важливо саме під час таких тренувальних занять, коли небезпека лише умовна.

На вогневій смузі дійсно імітуються місця та впливові фактори пожежі, створюються труднощі та перешкоди, вводяться елементи несподіваності та дефіциту часу. Саме за таких обставин доводиться працювати рятувальникам за реальних умов.

Без сумніву, усі набуті в школі підвищення оперативної майстерності навички та вміння знадобляться вогнеборцям у повсякденній роботі. Самі ж учасники занять вважають, що таким чином вдосконалюються ще й навички щодо організації навчання та виховання особового складу рятувальників.

Професія рятувальника вимагає від її представників насамперед високої професійності, мужності та витривалості. Це якості, без яких на оперативних виїздах їм не обійтись. Тому вдосконалення своєї фізичної та професійної підготовки для кожного рятувальника є першочерговим завданням.

Василь ЗВАРИЧ, т.в.о. начальника 24 ДПРЧ.

23.07.2018

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]