ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

СК «ПАРАСОЛЬ» в умовах пандемії коронавірусу виплачує калуським нафтохімікам страхові виплати

ПрАТ «Страхова компанія «ПАРАСОЛЬ», з яким ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» уклало договір про медичне страхування працівників підприємства на 2020 рік, у ситуації з епідемією коронавірусу навіть тимчасово не буде припиняти нафтохімікам всі передбачені цим договором послуги та не відмовлятиме їм у жодних виплатах, що вважаються страховими. Про це повідомив провідний економіст відділу фінансів та казначейства підприємства Андрій ВАРВАРУК.

– Такої принципової згоди керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» досягло з дирекцією страхової компанії «ПАРАСОЛЬ», якій підприємство стабільно та в повному обсязі оплачує надані нею послуги, – говорить Андрій Богданович. – Попередня проплата проведена і за другий квартал поточного року. Незважаючи на складність, з якою медичні працівники стикаються при діагностуванні коронавірусу COVID-19, що має багато в чому подібну симптоматику з іншими захворюваннями, зокрема такими, як ГРВІ, грип, бронхіт і т. п., страхова компанія продовжує обслуговувати працівників нашого підприємства, що звертаються за медичною допомогою з симптомами вищезгаданих хвороб за самооплату.

Тобто при зверненні до медичної установи з симптомами, подiбними до COVID-19, застрахована особа, згiдно з рецептом лiкаря, узгодженим з лiкарем-координатором, купує за власний рахунок зазначенi в рецептi-вимозi медикаменти та надає в страхову компанію заяву на повернення витрачених коштiв разом iз документами, що пiдтверджують придбання лiкiв (чеки), лiкарняним листом та рецептом-вимогою, виписаним лікарем. При підтвердженні діагнозу, в т. ч. коронавірусної інфекції, вона отримає страхову виплату за цими наданими документами.

Василь ТКАЧУК.

10.04.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]