ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

СК «ПАРАСОЛЬ» в умовах пандемії коронавірусу виплачує калуським нафтохімікам страхові виплати

ПрАТ «Страхова компанія «ПАРАСОЛЬ», з яким ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» уклало договір про медичне страхування працівників підприємства на 2020 рік, у ситуації з епідемією коронавірусу навіть тимчасово не буде припиняти нафтохімікам всі передбачені цим договором послуги та не відмовлятиме їм у жодних виплатах, що вважаються страховими. Про це повідомив провідний економіст відділу фінансів та казначейства підприємства Андрій ВАРВАРУК.

– Такої принципової згоди керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» досягло з дирекцією страхової компанії «ПАРАСОЛЬ», якій підприємство стабільно та в повному обсязі оплачує надані нею послуги, – говорить Андрій Богданович. – Попередня проплата проведена і за другий квартал поточного року. Незважаючи на складність, з якою медичні працівники стикаються при діагностуванні коронавірусу COVID-19, що має багато в чому подібну симптоматику з іншими захворюваннями, зокрема такими, як ГРВІ, грип, бронхіт і т. п., страхова компанія продовжує обслуговувати працівників нашого підприємства, що звертаються за медичною допомогою з симптомами вищезгаданих хвороб за самооплату.

Тобто при зверненні до медичної установи з симптомами, подiбними до COVID-19, застрахована особа, згiдно з рецептом лiкаря, узгодженим з лiкарем-координатором, купує за власний рахунок зазначенi в рецептi-вимозi медикаменти та надає в страхову компанію заяву на повернення витрачених коштiв разом iз документами, що пiдтверджують придбання лiкiв (чеки), лiкарняним листом та рецептом-вимогою, виписаним лікарем. При підтвердженні діагнозу, в т. ч. коронавірусної інфекції, вона отримає страхову виплату за цими наданими документами.

Василь ТКАЧУК.

10.04.2020

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]