ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Сім’я нафтохіміка стала призером всеукраїнського фестивалю

20 вересня в легкоатлетичному манежі Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» відбулися фінальні змагання всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що щорічно проводяться Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Головною метою цього спортивного заходу є формування свідомої потреби в заняттях фізичною культурою в колі сім’ї.

З усієї України до Олімпійського центру з’їхались найспортивніші сім’ї, які стали переможцями міських та обласних етапів всеукраїнського фестивалю, щоб у фіналі позмагатися не тільки за чемпіонський титул, а й особистим прикладом заохотити дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних завдань.

Програма всеукраїнського фестивалю, на якому Івано-Франківську область представляла сім’я Псюків у складі батька Петра – електромеханіка сигналізації, централізації і блокування служби енергопостачання, СЦБ та зв’язку залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», мами Марії – вчителя образотворчого мистецтва Калуської ЗОШ №7 та десятирічної донечки Софії – учениці 6 класу сьомої школи, складалася з шести естафет: «Баскетбольні розваги», «Веселі перепони», «Веселий футбол», «Спритний павучок», «Стронг скейтер» і «Моторні ніжки». Їх потрібно було подолати якнайшвидше, продемонструвавши при цьому свої вміння, спортивні навики, кмітливість та не допустивши порушень встановлених правил, бо за це команді додавалися штрафні секунди до її результату. Такі непрості випробування у змаганнях з іншими сім’ями (а загалом команд було аж 19) сім’я Псюків пройшла успішно. За загальною сумою
результатів всіх естафет вона стала срібним призером всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», програвши чемпіонській сім’ї з Дніпропетровської області всього 20 секунд. Третє місце посіли дві сім’ї – з Харківської та Запорізької областей, які завершили змагання з однаковим загальним часом.

З Кончі-Заспи сім’я Псюків привезла медалі, спортивні куртки, шапки та цінний приз – лавашницю. Тепер буде чим зайнятися Марії, бо вона полюбляє щось приготувати смачненьке, щоб покласти в рюкзак перед черговим походом сімейства в гори. Ось і нещодавно Псюки у повному складі (разом з другою їхньою донечкою – Софійкою, якій ще не виповнилося й чотири роки) підкорили у складі туристичної групи з Калуша гору Пікуй, висота якої 1408,3 м над рівнем моря.

– Друге місце, здобуте на всеукраїнському фестивалі сім’єю Псюків з Калуша, головою і спортивним капітаном якої є батько Петро – працівник товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», – це на сьогодні найвище досягнення найспортивніших сімей нашої області, які раніше брали участь у фіналах цих змагань родин з усієї України, – відзначив представник команди, директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко. – Я дуже радий за цю калуську сім’ю з хорошими спортивними задатками і що мав можливість бути разом з нею в Олімпійському НСЦ «Конча-Заспа» та підтримувати Петра, Марію та їхню Софійку під час фінальних змагань в легкоатлетичному манежі найспортивніших сімей з усієї України. Тому хотілось би їм побажати нових високих досягнень у спорті.

Василь ТКАЧУК.

На знімку: сім’я Псюків із Святославом Бойком (справа).

30.09.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]