Івано-Франківська область, м. Калуш, (вул. Промислова 4)
ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Щоб здобуті теоретичні знання допомогли в практичній роботі

З 19 вересня в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочалася навчальна конференція «Олефінова академія для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». На запрошення керівництва підприємства заняття проводять спеціалісти фірми «Лінде» з Німеччини.
За словами начальника технічного відділу «КАРПАТНАФТОХІМу» Едуарда Маслова, більше 70 спеціалістів як безпосередньо з олефінового виробництва, так і служб головних спеціалістів підприємства, які згідно зі своїми посадовими обов’язками стикаються з його роботою, беруть участь у конференції. Після її завершення, а це буде п’ятниця, 22 вересня, всі учасники складатимуть екзамени.
Під час відкриття конференції генеральний директор нафтохімічного підприємства Володимир Шулиндін наголосив, що основна мета її проведення полягає в тому, аби усі працівники, які в тій чи іншій мірі задіяні в процесі піролізу і виробництва олефінової продукції, змогли збагатити свої теоретичні знання, що допоможе їм під час практичної роботи. Особливо це важливо для працівників, які останнім часом поповнили колектив нафтохіміків.
– Ваші успіхи в освоєнні теоретичних знань додадуть можливості для належної праці та службового росту в ході виконання своїх обов’язків безпосередньо на робочих місцях, – наголосив Володимир Шулиндін. – Тому я раджу вам скористатися наданою можливістю збагатитися знаннями, які вам пропонуватимуть спеціалісти фірми «Лінде», яка є ліцензіаром технології виробництва олефінової продукції.
Представляючи присутніх в актовій залі заводоуправління підприємства спеціалістів «Лінде», керівник групи Любов Холден сказала, що сьогоднішня конференція є свідченням того, що «КАРПАТНАФТОХІМ» є тепер не лише партнером із використання технологій їх фірми, а й в плані підготовки кваліфікованих кадрів.
– Керівництво «Лінде» задоволене розширенням партнерських зв’язків, і наша група виконає поставлені перед нею завдання, – зазначила п. Л Холден.
Анатолій Гайовий.
На знімку: Володимир Шулиндін представляє фахівців фірми «Лінде».

22.09.2017

Інші публікації

Ярема Рудик: «Ми ще раз підтвердили, що наше підприємство повноцінно працює»

24 листопада у Львові відбулася бізнес-зустріч «Busіness Summit 18. Майбутнє творимо сьогодні”, в якій взяли участь члени правління «Райффайзен Банк Аваль», керівники обласних дирекцій та місцевих відділень західного регіону України цієї банківської установи, а також представники підприємств-партнерів, бізнесмени, науковці та журналісти. У числі учасників бізнес-зустрічі із керівництвом одного із провідних банків нашої держави був і […]

Керівники та спеціалісти підприємства вивчали інтегровані системи менеджменту

Згідно з наказом генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна з 20 по 23 листопада на підприємстві було організовано навчання для його керівників та спеціалістів з курсу «Інтегровані системи менеджменту, стандарти ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007. Основи та вимоги стандартів». До занять у двох групах було залучено 44 керівників служб, підрозділів, їх заступників, провідних спеціалістів підприємства […]