ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Щоб потенціал підприємства сприяв його розвитку»

У лабораторію з обслуговування цехів виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» завітав після новорічних свят та напередодні Різдва Христового. Про наближення цієї величної для християнського світу події і прихід Нового року свідчили прикрашена ялинка в одному з приміщень лабораторії,  та усміхнені обличчя дівчат – її працівниць.

У кабінеті начальника лабораторії Віри Папірянської у цей час перебувала її заступниця Ольга Кучера, тож про справи колективу,  про те, як зустрічали 2021 рік, чого бажають у ньому досягти, вони говорили почергово.

А розпочалася наша розмова із запитання про те, наскільки змінився їх колектив з часу відновлення роботи виробництв після простою.

В.П.:

– Колектив в останні роки справді зазнав суттєвих змін. Адже за майже п’ять років простою частина наших ветеранів пішла на заслужений відпочинок, а хтось і розрахувався. Тож довелося набирати молодих спеціалістів. Загалом нині в колективі чисельністю 78 чоловік лише третя частина досвідчені працівники. Є серед них і такі, що  в працюють лабораторії з 1987 року – з часу  пуску установки з виробництва етилену, а решта – молоді спеціалісти.

О.К.:

– Хочу сказати, що працівниці нашого жіночого колективу майже всі з вищою освітою за винятком двох дівчат, що закінчили Калуський політехнічний коледж. Найбільше серед нас є випускниці національного університету «Львівська політехніка», а також  Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу та з Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, де вони здобули фах інженера-хіміка.

– Для багатьох професія лаборанта, їх обов’язки маловідомі, хоча насправді, наскільки я знаю, вони дуже важливі.

В.П.:

– Це справді так. Адже  в обов’язки працівниць трьох відділень нашої лабораторії, що знаходяться на території цехів з виробництва та розливу вуглеводнів установки з виробництва етилену та на майданчику установки з виробництва поліетилену, входять такі завдання, як контроль за готовністю установок до ведення технологічного процесу, що передбачає проведення аналізу води, сировинних продуктів піролізу, а також проведення аналізів готової продукції – етилену, пропілену, бензолу, поліетилену, фракцій С4, С9. І ці аналізи наші працівниці проводять щоденно, зважаючи на те, що сировина надходить систематично, а продукція відвантажується споживачам.

О.К.:

– Контроль ведеться як згідно з існуючим технологічним регламентом, графіком проведення таких робіт і тих умов, що передбачені в контракті зі споживачами.

Ці функції лабораторії збереглися ще з часів введення установок у дію, а останнім часом до них ще додалися обов’язки з проведення відповідних аналізів сировини та продукції новозбудованої установки з виробництва оксиду пропілену.

А як у вашому колективі зустріли Новий рік?

В.П.:

– Цьогоріч вирішили відійти від традиції прикрашати новорічно-різдвяними атрибутами кабінети, тому встановили і прикрасили справжню лісову красуню в найбільшому приміщенні лабораторії. Така новинка дівчатам додала настрою.

О.К.:

– А ще всім нам сподобалися смаколики, якими нас частувала Віра Іванівна у перший робочий день Нового року.

Чого очікуєте від 2021 року?

В.П.:

Надіємося як на хороші події у державі, так і на нашому підприємстві. Користуючись нагодою, хотілось би побажати працівницям нашої лабораторії, усім нафтохімікам міцного здоров’я, процвітання нашому підприємству, а працюючим на ньому – зростання матеріальних благ.

О.К.:

– У нашому колективі працюють молоді та креативні спеціалісти. Таких є чимало й в інших підрозділах «КАРАТНАФТОХІМу», тож нехай їх потенціал сприяє його розвитку, освоєнню випуску нових продуктів, що збагатить і підприємство, і громаду міста, а також державу.

Записав Анатолій Гайовий.

12.01.2021

Музей «КАРПАТНАФТОХІМу» – один з привабливих туристичних об’єктів міста

На Прикарпатті, зокрема в Калуші, Долині та Новиці хочуть створити локації нового туристичного маршруту – «Бойківська сіль». Над відповідною грантовою заявкою вже працюють спеціалісти трьох територіальних громад. Відомо також, що маршрут розпочинатиметься у Калуші з оглядів експонатів Народного музею історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який уже тривалий час функціонує в приміщенні палацу культури «Мінерал». […]

«КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує забезпечувати рідким киснем медичні заклади області

З його доставкою в лікарні та тимчасовим зберіганням підприємству допомагає благодійний фонд «Покуття» За словами заступника генерального директора товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Яреми Рудика, сьогодні підприємство безкоштовно надає кисень Калуській, Городенківській та Коломийській центральним районним лікарням. – Ритмічна та стабільна робота виробництв дала нам можливість поставити в грудні лікарням області близько 75 тонн медичного кисню, з яких […]