ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Щоб було красиво, затишно та комфортно…»

Працівники виробництва хлорвінілу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» облаштувати клумби

Нещодавно неподалік корпусу №910 цеху з виробництва хлорвінілу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з’явилося чотири клумби із різноманітними квітами. Їх виробничники облаштували та доглядають самостійно.

– Біля нашого корпусу колись була одна невеличка клумба, але з роками вона втратила привабливий вигляд, – розповідає апаратник відділення розливу і підготовки сировини цеху з виробництва хлорвінілу Володимир Куцій. – Оскільки на роботі ми проводимо фактично стільки ж часу, як удома, то хотілося, щоб на території виробництва було красиво, затишно і комфортно. Так і виникла ідея облаштувати нові клумби.

Я зробив огородження з шиферу і приніс декілька саджанців квітів. Співробітники ідею підтримали і теж почали приносити різні квіти. В результаті, наразі маємо на території цеху чотири чудові клумби, але на цьому зупинятися не плануємо.

Поки що виходить, що кожна робоча зміна працівників має свою клумбу, за якою повинна доглядати.

Загалом я дуже люблю займатися благоустроєм, насаджувати різні квіти та дерева. Оскільки проживаю на власному подвір’ї, то завжди купую кущі троянд, щоб посадити біля хати. Також насаджую різні квіти і у вуличці, яка веде до помешкання.

– На наших клумбах ростуть чорнобривці, петунії, гладіолуси, хризантеми, жоржини, – доповнює апаратник виробництва хлорвінілу Неля Семерня. – До речі, облаштування клумб – це не перший наш досвід у благоустрої території виробництва. Декілька років тому посадили тут маленькі смереки, а тепер з них повиростали вже повноцінні дерева.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

23.07.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]