ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Руслан Рубан – чемпіон світу

Днями у Луцьку відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією WPA, в якому взяв участь та переміг калушанин Руслан Рубан. Чемпіонство разом із ним здобули ще двоє калушан.

У ваговій категорії до 75 кг і Руслан вдало зафіксував всі дев’ять спроб, перевиконавши норматив майстра спорту міжнародного класу серед професіоналів на 22,5 кг, що дозволило йому посісти перше місце в своїй ваговій категорії та третє місце в абсолютній першості серед всіх вагових категорій в номінації The best of the best. Найкращою спробою було присідання з вагою 240 кг, жим лежачи 175 кг та станова тяга 257,5 кг, що в сумі триборства склало 672,5 кг.

Своїми враженнями від змагань Руслан Рубан поділився із журналістом «НК».

– Атмосфера на чемпіонаті вражала, але водночас він був досить виснажливим, оскільки участь у ньому приймали аж 24 країни, – зізнається хлопець. – Загалом змагання тривали п’ять годин, тому важливо було зібратися силами не лише фізично, а й морально.

У моїй категорії був спортсмен з Києва, який випередив мене у вправі з присідання, але в жимі лежачи і становій тязі перемога була за мною. Відтак перше місце на чемпіонаті дісталося саме мені. До слова, на змаганнях були спортсмени з Польщі, США, Франції, Ірану, але у підсумку всі призові місця виборола саме Україна!

Загалом вважаю, що я виступив добре, але є ще багато над чим працювати. Також хочу подякувати своїм колегам по спільній праці Софії Хемій, Тетяні Корсунь та адміністрації спортивно-оздоровчого комплексу «Акваторія», які допомагали мені в підготовці до змагань та і в усьому мене підтримували.

– Розкажіть, будь ласка, детальніше про себе та своє захоплення.

– Навчався в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, а зараз працюю персональним тренером в оздоровчому кромплексі «Акваторія».

Зі спортом я пов’язаний з дитинства. Свого часу захоплювався та займався єдиноборством, карате, рукопашним боєм, бігом, але в 2012 році я зрозумів, що мій вид спорту – це пауерліфтинг, бо тут важливі наполегливість і важка праця, які неодмінно приведуть до високих результатів.

Хто ваш кумир у спорті, на кого рівняєтеся?

– В Україні є багато талановитих спортсменів, які показують високі результати як на всеукраїнських, так і на міжнародних змаганнях. Саме вони і є для мене прикладом для наслідування.

– Що мотивує вас займатися спортом, адже фізично це доволі складно?

– Для мене мотивацією завжди було покращення результатів на наступних змаганнях. Відколи займаюся спортом, я мав безліч травм, спадів і піднесень, але ніколи не здавався. До слова, щоб досягти хороших результатів у пауерліфтингу необхідно здійснювати регулярні тренування, дотримуватися певних програм, дієт та іншого. В моєму раціоні завжди присутні повноцінні білки і вуглеводи.

Як любите проводити свій вільний час?

– Зазвичай у вільний від роботи час я відпочиваю з друзями, відвідую кінотеатр, подорожую, поглиблюю свої знання зі спорту.

Успіхів вам!

Розмову вела Тетяна ЯНІЦЬКА.

Від редакції. Коли матеріал був підготовлений до друку, стало відомо, що успішно на чемпіонаті світу в Луцьку виступили ще двоє калушан. Це, зокрема, 32-річний апаратник синтезу відділення окису пропілену цеху виробництва вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Сергій Оленчук, який здобув титул чемпіона світу в дисципліні «пауерліфтинг» у дивізіоні без проходження допінг-контролю RAW PRO вікової групи OPEN у ваговій категорії 67,5 кг, та студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Назарій Левицький, який відстояв свій титул чемпіона світу в дисципліні «пауерліфтинг» у дивізіоні з проходженням допінг-контролю RAW TESTED вікової групи TEENAGERS 18-19 у ваговій категорії 82,5 кг та посів друге місце у номінації The best of the best.

24.05.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]