ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Роман Созанський: «Радує, що географія збуту полівінілхлориду все більше поширюється на західний ринок»

Як уже повідомлялося в одному з попередніх номерів «НК», у період ведення ремонтно-відновлювальних робіт на виробництві етилену і поліетилену та з метою недопущення зупинки установок виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди їх роботу було вирішено забезпечувати завдяки поставкам етилену з Угорщини по етиленопроводу «Калуш-Західний кордон».

Чим було зумовлено таке рішення журналіст «НК» поцікавився у начальника виробництва ПХВСС і КС Романа Созанського.

– Завдяки поставкам етилену з Угорщини всі цехи виробництва нині працюють, – розповідає Роман Петрович. – Їх робота перш за все забезпечує надійність збереження обладнання установок. Так званий «гарячий простій» – це добре, але все одно він не до кінця оберігає від ризику корозії обладнання та виникнення деяких інших проблем. Дуже важливо це також й для економіки підприємства, зважаючи на те, що всі наші готові продукти мають нині попит на ринку.

Сприяла прийняттю рішення про роботу виробництва на привозній сировині й наявність у належному стані етиленопроводу з угорським підприємством, бо коли виникла потреба у відновленні його роботи, то проблем не виникло.

– Що можете сказати про якість етилену з Угорщини і калуського виробництва?

– Досвідчені фахівці ще пам’ятають той період, коли ми поставляли наш етилен в Угорщину. Тоді жодні нарікання від партнерів не надходили. Подібною є ситуація сьогодні, але вже тепер калушани говорять, що якість етилену з угорського підприємства їх повністю задовольняє.

– У свій час колектив цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом (ХіКС-ММ) відчував певні труднощі зі збереженням та ремонтом електролізерів. Якою є нині ситуація?

– Усі ці проблеми вже в минулому. Із числа працівників ремонтного управління нашого підприємства створена окрема дільниця, яка нині займається обслуговуванням та ремонтом мембранних електролізерів. На перших порах їм у цьому допомагали фахівці німецької фірми UНDE. Нині спеціалісти дільниці більшість операцій з обслуговування електролізерів здійснюють самостійно. Вони вже навіть готують електролізери до перекриття їх активного шару, зокрема й тепер частину таких електролізерів демонтовано й упаковано для доставки в Німеччину на модернізацію.

– Чи задовольняє нині робота найстарішої установки з виробництва хлорвінілу?

– У період недавнього капітального ремонту тут було виконано значний обсяг робіт з ревізії та ремонту обладнання. Нинішня робота установки не на повних навантаженнях дозволяє ці роботи продовжити, зокрема ще раз проревізувати обладнання печей піролізу, які не задіяні в технологічному процесі, але мають бути готові до роботи в разі збільшення потужностей установки.

– Наскільки затребувана сьогодні на ринку основна продукція виробництва?

– Як я вже говорив, однією із причин продовження експлуатації установок виробництва є виконання зобов’язань перед споживачами продукції. Виконати нам це завдання допомагає також наявний резерв продукції на складах. Тож нині докладаємо всіх зусиль, аби не підвести партнерів. А наша продукція, як, приміром, полівінілхлорид суспензійний, має попит як на вітчизняному ринку, так і за межами України. Радує, зокрема, що його споживачами є нині не лише країни Азії і Східної Європи, а географія збуту полівінілхлориду все більше поширюється на західний ринок.

Є попит і на каустичну соду, яку окрім свого давнього партнера – Миколаївського глиноземного заводу, поставляємо через морські порти в країни так званого далекого зарубіжжя.

– Що можете сказати про забезпеченість підрозділів виробництва кваліфікованими кадрами?

– Не хочу поспішати з висновками, але за період від пуску виробництв після простою (червень 2017 р. – Авт.) вимальовується з цього приводу дуже оптимістична картина. Є в нас нині ціла група молодих спеціалістів, які готові взяти на себе відповідальність за стан справ у колективах. Сприяє ситуації і повернення із заробітків у сусідніх державах досвідчених, але ще не пенсійного віку колишніх наших працівників. Ми їм раді, особливо тим, хто у свій час зарекомендував себе справжнім фахівцем.

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

22.02.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]