ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Роман Созанський: «Ми вже поволі створюємо умови, щоб розпочати пуск цеху з виробництва хлорвінілу»

У понеділок, 19 листопада, на оперативній нараді з виконання зупинкового ремонту на майданчику виробництва ПХВСС і КС, що проходила під головуванням генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка і його першого заступника – головного інженера Василя Оленюка, чимало було приділено уваги питанням щодо забезпечення завершення робіт з чистки й ревізії обладнання та його монтажу й випробувань на міцність і щільність (герметичність). Після наради начальник цього виробництва Роман Созанський уточнив: «Ми вже поволі створюємо умови, щоб 1 грудня подати хлор у цех з виробництва хлорвінілу».

– Саме 1 грудня вже мають розпочатися роботи з пуску цього цеху, а 3 грудня ми повинні видати готовий продукт – хлорвініл, – говорить Роман Петрович. – Наразі не бачу якихось передумов, щоб завадили своєчасно завершити всі основні роботи, передбачені графіком та програмою зупинкового ремонту технологічного обладнання нашого виробництва. Приблизно 70 відсотків обладнання від загального обсягу того, що підлягало ревізії, вже очищено, відремонтовано і ведеться монтаж на позиції різних технологічних стадій.

На трубопроводах демонтована дефектна запірна арматура, деяка після ремонту вже змонтована і випробувана, а чимало опресувальних робіт будуть виконані цього тижня. Також з 22 листопада в цеху з виробництва хлорвінілу розпочнуться інтенсивні випробування колонного обладнання на герметичність, а на колоні зневоднення дихлоретану проводитиметься її повторна опресовка й підготовка до сушки. До цієї дати отримаємо й азот з цеху розділення повітря, який на кілька днів зупинявся на плановий ремонт, що проводиться один раз на два роки.

– Чи достатньо спеціалістів підрядних організацій, щоб охопити та у відповідні терміни завершити роботи із зупинкового ремонту?

– Сторонніх організацій вистачає. Крім того, багато робіт з демонтажу, чистки та ремонту окремого обладнання виконали і ще продовжують виконувати працівники ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Також силами технологічного персоналу проводяться чистки ємнісного та колонного обладнання, реакторів, демонтажно-монтажні роботи запірних арматур малих діаметрів. Ним ж під контролем механіків, технологів та інших інженерно-технічних працівників нашого підприємства проводяться всі випробування обладнання, ємностей, трубопроводів.

– Ремонт колон цеху з виробництва хлорвінілу, як десь вже було сказано на одній із нарад, – це один з основних на вашому виробництві під час цього тимчасового призупинення роботи технологічних установок?

– Цей цех найстаріший і технологічно складний, тому, звісно, основні роботи на зупинковий ремонт планувалися і зараз виконуються в ньому. Поліпшенню стану його колонного обладнання насправді зараз приділено значну увагу. Всі роботи, пов’язані з ремонтом колон, було довірено виконати нашим давнім партнерам – ДП «ГСІ- Укрнафтогазбуд» з Одеси. Спеціалісти цього підприємства вже повністю відремонтували і передали для проведення випробувань на герметичність всі вісім колон.

Крім колон, тут так само великі за обсягом та доволі складні роботи виконано на одній з печей піролізу. Вона була зупинена трохи раніше від дня офіційного початку зупинкового ремонту на підприємстві. На цій печі проведено капітальний ремонт з чисткою теплообмінного обладнання та всієї обв’язки. Виконання цих робіт теж забезпечили спеціалісти ДП «ГСІ- Укрнафтогазбуд».

Також я б виокремив складні роботи на двох реакторах оксіхлорування, які провели працівники ремонтного управління нашого підприємства.

– Які з основних ремонтних робіт вже виконані та ще проводитимуться в цехах з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом та з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної?

– Відразу скажу, що сьогодні скрізь на майданчику виробництва ще продовжуються ремонти, пов’язані із заміною запірної арматури, ремонту трубопроводів а також активно почались проводитись ізоляційні роботи на трубопроводах та обладнанні.

У цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виконано значний обсяг ремонтних робіт на теплообмінному, колонному обладнанні, ремонт склопластикових трубопроводів, відновлення гумування сатураторів розсолу. На одному з них ще продовжуються роботи з гумування внутрішньої частини ємності.

Також багато робіт вже проведено в цеху з виробництва ПХВСС.

Тут завершено чистку технологічного обладнання, ревізію торцевих ущільнень мішалок на реакторах полімеризації. Силами ремонтного управління активно ведуться роботи з ремонту центрифуг.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

23.11.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]