ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Робота виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» в умовах карантину

Найголовніше для нас – життя і здоров’я працівників та їх сімей, забеспечення роботи цехів з безперервними виробничими процесами, бо від цього залежить добробут людей, нашого міста і економіки України, а також екологічна безпека регіону, яку ми повинні підтримувати в межах своїх можливостей та відповідальності.

Сьогодні товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», як соціально-відповідальне підприємство, вживає ряд профілактичних запобіжних заходів для попередження розповсюдження гострої респіраторної інфекції, викликаної коронавірусом COVID-19. З цією метою ми створили штаб оперативного реагування та надання допомоги (консультаційної та матеріальної) сім’ям працівників.

«КАРПАТНАФТОХІМ» – це складне високотехнологічне підприємство, де виробництва працюють в єдиній технологічній схемі, яка поєднує дев’ять різних напрямків. Підприємство є тим промисловим об’єктом, де використовуються такі хімічно небезпечні речовини, як хлор, аміак, легкозаймисті та вибухонебезпечні продукти переробки нафтохімії та інші.

Постійної присутності технологічного персоналу на виробництвах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вимагає чинний регламент зберігання небезпечних речовин, сировинних продуктів і готової продукції. Тому навіть при зупинці виробництва на технологічний або вимушений простій ці речовини залишаються в технологічних системах і вимагають відповідного нагляду і обслуговування, в тому числі з боку працівників допоміжних підрозділів, що забезпечують водопостачання, водовідведення, енергопостачання, очистку стоків, зокрема і з житлових масивів міста Калуш та інших підприємств регіону.

Невиконання цих робіт технологічним персоналом та ігнорування ними може призвести до складних екологічних наслідків як на нашому потенційно небезпечному підприємстві, так і в регіоні.

Розуміючи відповідальність за техногенну та екологічну безпеку в регіоні, ми продовжуємо працювати та забезпечуємо своїм працівникам безпечні умови праці, ведемо контроль за їх самопочуттям, надаючи засоби індивідуального захисту та проводячи постійну й посилену дезінфекцію приміщень.

Іван Підсадюк, генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ

18.03.2020

Географія благодійної поставки нафтохіміками дезінфікуючого засобу розширюється

2 квітня цей продукт був відвантажений для потреб міста Монастириськ, що на Тернопільщині Впродовж минулого тижня товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжувало відвантажувати гіпохлорит натрію, який комунальні й державні підприємства, медичні та освітні установи, підрозділи з надзвичайних ситуацій використовують у період карантину для дезінфекції будівель, приміщень та вулиць. Як повідомив редакції «НК» заступник генерального директора підприємства Ярема Рудик, […]

З метою запобігання поширенню інфекції калуські нафтохіміки щоденно відвантажують десятки тонн гіпохлориту натрію на адресу міст та підприємств України

Після того, як ще 18 березня керівництвом товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» було прийнято рішення про благодійне виділення для потреб Калуської міської ради трьох тонн гіпохлориту натрію, який є дезінфікуючим засобом для обробки будівель, їх внутрішніх приміщень і навіть вулиць, число бажаючих придбати його значно зросло. Як повідомив редакції «НК» начальник цеху з виробництва хлору і каустичної соди […]