ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Результат скорохода з Верхньої на чемпіонату світу став запорукою командного «срібла» українців

Феноменально виступили українці на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, що відбувся у китайському Тайцані. Вони здобули дві медалі та посіли шосте загальнокомандне місце серед 49 країн, атлети яких змагалися за призи та титул найкращої збірної, долаючи дистанції на 50 і 20 км (чоловіки й жінки) та 10 км (юніори й юніорки).

Найбільше доклались до цього загального успіху національної збірної України скороходи на найдовшу дистанцію. У чоловіків найвище місце в загальному заліку посів спортсмен з Верхньої, вихованець Калуської ДЮСШ Мар’ян Закальницький. Він фінішував четвертим з особистим рекордом 3 год. 44,59 сек., поступившись лише кількома секундами трьом японцям.

Цей результат Мар’яна став запорукою командного «срібла» українців, адже призові бали командам у змаганнях дорослих приносять перші три фінішери в їхніх складах. Другим у складі збірної України був Іван Банзерук (10 місце), а третім – дебютант командного чемпіонату світу іванофранківець Валерій Літанюк, який з особистим рекордом 3 год. 53,05 сек. посів 15 місце. Ще два українці Андрій Гречковський та Ігор Сахарак фінішували відповідно з 28-м і 38-м результатом.

Саме Мар’ян Закальницький, який на усіх контрольних відрізках дистанції був серед лідерів, для багатьох учасників змагань виявився справжнім відкриттям цього чемпіонату. Іншими словами, не всі від нього очікували такого швидкого й стабільного темпу ходьби, незважаючи на молодий вік спортсмена й те, що Мар’ян вже мав досвід виступів на подібних змаганнях такого високого рівня. Зокрема, минулого року скороход з Верхньої став переможцем Кубка Європи в командному заліку і дебютував на чемпіонаті світу в Лондоні.

Як уже після повернення з Тайцані в Київ зізнався Мар’ян Закальницький в інтерв’ю для представників ЗМІ, він, чесно кажучи, такого високого особистого й командного результату в Китаї спочатку не дуже очікував. Але віру у високі потенційні можливості кожного атлета національної збірної України вселив тренер.

– Хвилин за 10-15 до старту він нам сказав, що ми зробили дуже велику роботу й здатні здобути медаль, – пригадав цей момент скороход з Верхньої. – Ми пішли, і в принципі вийшло так, як тренер говорив.

Тепер цей особистий та командний успіх збірної України на чемпіонаті світу в Китаї спортсмен вважає закономірним.

– Нам цього року вдалося виконати все, що ми планували. Завдяки спільним зусиллям Федерації легкої атлетики України та Київського обласного центру олімпійської підготовки ми провели понад три тижні на зборах в Киргизії. Там якісно відпрацювали, і це дало результат, – зауважив М. Закальницький.

Жіноча національна збірна України зі спортивної ходьби на 50 км у Китаї виборола командну бронзову медаль чемпіонату світу. В її складі найвищого результату досягла Христина Юдкіна з Івано-Франківської області, яка фінішувала 12-ою, втановивши новий національний рекорд України – 4 год. 25,15 сек.

Невдовзі всі троє атлетів з Івано-Франківщини, які відзначилися в Тайнаці на чемпіонаті світу, вже розпочнуть підготовку до нового важливого старту в цьому сезоні. Мар’ян Закальницький, Валерій Літанюк і Христина Юдкіна ввійшли до затвердженого виконавчим комітетом ФЛА України складу національної збірної України зі спортивної ходьби, яка братиме участь у чемпіонаті Європи. Він проводитиметься 7-12 серпня в Берліні.