ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Ремонтники готові до виконання завдань з оновлення обладнання

Як уже повідомлялося в попередньому номері «НК», 1 листопада в цехах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочнеться зупинковий капітальний ремонт.

До виконання запланованих робіт, окрім ремонтних підрозділів самого товариства, будуть залучені підрядні підприємства з Калуша, багатьох інших міст України, а також іноземні фахівці. Але найбільший обсяг робіт припаде на колектив ремонтного управління нафтохімічного підприємства.

Про те, які саме види робіт виконуватимуть ремонтні бригади управління, наскільки готовий колектив до цього найбільш важливого після пуску виробництв (у червні 2017 року – Авт.) випробування, ми ведемо розмову з головним інженером РУ Костянтином Гоманом.

– Зважаючи на те, що зупинковий ремонт на установках підприємства не проводився уже тривалий час, завдання перед ремонтними організаціями будуть стояти дуже відповідальні, – розповідає Костянтин Володимирович. – Значна їх частина випаде і на наше ремонтне управління. Окремі види ремонтних робіт будуть виконуватися тільки силами нашого колективу.

До таких, насамперед, належить виконання робіт з ревізії та ремонту запірної арматури – вентелів, засувок, запобіжних і регулюючих клапанів й інше. Технологічні персонали цехів уже визначили обсяги тих робіт, які нам слід виконати як у майстернях наших ремонтно-механічних цехів, так і безпосередньо на виробничих майданчиках. Адже на установках, зокрема з виробництва етилену, експлуатується так звана приварна запірна арматура, яка, як правило, не демонтовується, і її ремонт здійснюється на місці. Задля цього вже сформована спеціальна бригада з наших спеціалістів-ремонтників, які відкриватимуть запірну арматуру і проводитимуть її ревізію та ремонт.

– До початку зупинкового ремонту залишається ще день (розмова велася 30 жовтня. – Авт.), а чи вже десь ведуться роботи з ремонту запірної арматури?

– Ми їх вже справді розпочали. Так, приміром, такі роботи ведуться нині в цеху розливу вуглеводнів, де вже зупинено установку з виробництва піротолу. Ведемо також роботи з ремонту запірної арматури і в цеху з виробництва хлорвінілу, зокрема на стадії піролізу дихлоретану, де вже демонтовано більше 30 пошкоджених вузлів для чистки та оновлення.

– До виконання яких ще видів ремонтних робіт будуть залучені працівники управління?

– Якщо роботи з ремонту запірної в усіх підрозділах підприємства ми виконуватимемо одноосібно, то інші – разом із технологічним персоналом цехів та з бригадами сторонніх підприємств. Це, зокрема, виконання таких робіт, як ревізія та ремонт динамічного обладнання – насосно-компресорного, повітродувок, димососів й іншого. Здебільшого в їх перелік входять ті, які можливо провести лише в період зупинкового ремонту. Тому тут дуже важливо, аби всі вони були виконані якісно і в передбачені терміни.

Ще одним важливим напрямком нашої діяльності є ті види робіт, які виконуватимуть працівники транспортної дільниці, використовуючи задля цього наявні у нас потужні крани та автонавантажувачі. Також ми виконуватимемо роботи з ревізії, чистки та ремонту трубопроводів і металоконструкцій.

У переліку робіт є і гідроочистка обладнання. Їх ми виконуватимемо разом із бригадами спеціалізованих підприємств на виробництвах етилену і поліетилену та поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди.

Чи вистачить вам людей і техніки, аби вчасно виконати все заплановане?

– У цілому ми повинні справитися із завданнями своїми силами. Будемо продовжувати робочу зміну для тих ремонтних бригад, які виконуватимуть важливі та термінові роботи. Знаходитимемо інші власні резерви. Хоча вже нині ми додатково залучили двох спеціалістів для виконання робіт з ремонту насосно-компресорного обладнання і одного фахівця з механічної обробки металу.

Чи очікується виконання таких робіт, що викликає у вас певну стурбованість?

Сьогодні в колективах управління працюють досвідчені кадри, які вже добре обізнані з виконанням різних робіт. Певною новинкою для нас буде ремонт пластикових трубопроводів, які нині в основному експлуатуються в цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом. Задля цього в управлінні було сформоване нове відділення, а його працівники в свій час пройшли відповідне навчання і вже мають нині певний практичний досвід. Тому вважаю, що їм до снаги належно виконати й ці роботи.

Розмову записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

02.11.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]