ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Реформи в телерадіопросторі Аналогове ефірне ТБ працюватиме до кінця року

Прийняте урядом принципове рішення про відключення з 1 вересня 2018 року аналогового ефірного телебачення та перехід на цифрове мовлення на всій території України, крім районів прифронтової зони й тих, що межують з Кримом, викликало в мешканців Калущини деяку розгубленість. Адже на те, щоб підготуватися для подальшого ефірного перегляду українських телеканалів, Кабмін надав телеглядачам зовсім малий термін. Та й не кожен може без допомоги спеціалістів визначити, чи є в населеному пункті його проживання цифрове покриття, чи здатен буде наявний телевізор приймати цифровий сигнал, які додаткові пристрої для цього потрібно придбати, а також оперативно та правильно вирішити інші проблеми, спричинені згаданою урядовою постановою.

Представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслова нещодавно в ефірі однієї з місцевих радіостанцій порадив мешканцям Калущини в жодному разі не панікувати. Регіональні та місцеві телерадіостудії, в яких немає цифрових ліцензій, на території України ще продовжуватимуть аналогове мовлення принаймні до кінця 2018 року. Таке уточнення за пропозицією Нацради ухвалив уряд до свого попереднього рішення про вимкнення аналогового телебачення.

Крім регіональних і місцевих телерадіокомпаній, в аналоговому форматі для всіх глядачів працюватимуть канали медіагрупи UA-Перший. Зокрема, в Калуші та Калуському районі мешканці до кінця поточного року переглядатиме аналогові програми каналів UA-Перший, ТВК, 3 студія, ДС «Калуське міське телебачення», ТРК «Незалежність» та ін. Водночас перехід місцевих студій на цифрове мовлення не є обов’язковим, а їхнім правом відповідно до можливостей.

За словами Ігоря Маслова, з 9 телевізійних студій Івано-Франківської області, які працюють в аналоговому форматі і не мають цифрових ліцензій, станом на сьогодні три вже офіційно повідомили, що переходити в цифру не планують, а працюватимуть винятково в кабельному мовленні. Інші студії, в тому числі калуські, виявляють бажання перейти в цифрове ефірне мовлення. Але поки що всі залишаються в аналоговому мовленні.

Після відключення аналогу в глядачів є кілька варіантів: підключитися до цифрового ефірного телебачення DVB-T2, перейти на кабельне телебачення, супутникове ТБ або ж дивитися телеканали по Інтернету. Хоча є й ще один – взагалі залишитися без телебачення.

Щоб отримувати цифровий сигнал, необхідна приймальна дециметрова антена і DVB-T2 приймач. Якщо у вас сучасний телевізор із вбудованим тюнером DVB-T2, то ніякого додаткового обладнання, крім прийомної антени, не потрібно. Перевірити ж інформацію, чи є в ньому тюнер, можна в інструкції до телевізора. Якщо ж він не підтримує стандарт DVB-T2, то додатково знадобиться цифрова приставка (DVB-T2 приймач). А зовнішню дециметрову антену слід встановити на якомога вищу висоту та направити в бік Долини, щоб приймати цифровий сигнал з вежі, розміщеної в с. Мала Тур’я Долинського району, адже лише в частині Калуша і Калуського району присутнє цифрове покриття. Також цифровий сигнал окремих місць на Калущині інколи доходить з Івано-Франківської вежі. Що стосується вежі на Височанці в Калуші, то вона не обладнана передавачами цифрових мультиплексів.

Наш кор.

17.08.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]