ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Радилися, як об’єднати науковий і освітній потенціал з інтересами підприємства та громади

26 квітня у Калуському політехнічному коледжі відбулася зустріч дирекції цього навчального закладу з представниками Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» та громади Калуша, на якій велася мова про те, як об’єднати зусилля промислового потенціалу Калуша та вищих навчальних закладів з метою підготовки фахових спеціалістів.

На правах господаря директор політехнічного коледжу Петро Гринькевич ознайомив присутніх з їх навчальним закладом, переліком тих спеціальностей, яких навчають у його стінах студентів, та звернув увагу на важливість співпраці з підприємством «КАРПАТНАФТОХІМ».

– Завдяки нашим партнерським і дружнім стосункам ми маємо нині можливість підтримувати в належному стані матеріальну базу закладу, оновлювати навчальні кабінети та лабораторії необхідним обладнанням та технікою, – наголосив Петро Петрович. – Також така співпраця дає можливість нашим студентам відвідувати виробництва підприємства під час ознайомчої практики, а випускникам проходити тут і виробничу практику, що має надзвичайно важливе значення при виборі цими молодими людьми місця роботи чи продовження навчання за спеціальностями.

Своєю чергою присутній на зустрічі міський голова Калуша Андрій Найда наголосив, що нинішня зустріч у форматі вже чотирьох сторін є відбитком події, яка відбулася в місті минулого тижня, коли була укладена угода про співпрацю між з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти та газу і Калуською міською громадою. А присутність нині представників нашого найбільшого підприємства, яким є «КАРПАТНАФТОХІМ», засвідчує те, що основною метою цієї угоди є вирішення конкретних завдань, зокрема з підготовки кваліфікованих і необхідних для промислових виробництв молодих спеціалістів.

Представницькою була на зустрічі делегація від національного технічного університету. Очолював її перший проректор, доктор технічних наук професор Олег Мандрик. У своєму виступі він зазначив, що участь у цій розмові представників відомого калуського підприємства і його співпраця з політехнічним коледжом є підтвердженням того, що питанню підготовки спеціалістів у місті приділяється належна увага. В той же час не до кінця використані можливості більш тісних партнерських зв’язків між їх університетом та «КАРПАТНАФТОХІМом», зокрема щодо проходження у цехах підприємства виробничої практики та впровадження так званої дуальної освіти.

– Останнім часом ця система професійної освіти охоплює все більше ВНЗ і підприємств нашої держави, орієнтуючись на практичний досвід її впровадження в країнах Європейського Союзу, – наголосив перший проректор ІФНТУНіГ. – Поєднання навчання майбутніх спеціалістів із працею на виробництвах дає їм можливість швидшого й повнішого оволодіння професією, що, безперечно, вигідно і ВНЗ, і підприємствам.

«КАРПАТНАФТОХІМ» на цій зустрічі представляв заступник генерального директора Ігор Мацьків. Він, зокрема, зазначив, що підприємство співпрацювало і готове співпрацювати з ВНЗ України. Його спеціалісти завжди беруть участь у профорієнтаційних заходах, якщо, звичайно, підприємство володіє інформацією про їх проведення. Таким же відкритим є воно для проходження виробничої практики в його структурних підрозділах студентами не лише з навчальних закладів Прикарпаття, а й з інших регіонів України.

Підприємство має високу зацікавленість у прийомі на роботу молодих спеціалістів з профільною освітою, хорошим рівнем знань, бажанням працювати в нашому колективі, а ми в свою чергу створимо їм всі умови для самореалізації», – наголосив заступник генерального директора.

Після обміну думками всі учасники зустрічі погодилися з тим, що під час чергового зібрання має бути підписана угода про співпрацю, яка, за словами Андрія Найди, допоможе розвитку Калуша та працевлаштуванню на його підприємствах тих молодих спеціалістів, що проживають  у місті.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

30.04.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]