ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Прийшов у цех, щоб бути поруч з батьком…

Про батька і сина Володимира і Назара Винників я почув приємні відгуки ще до того, як зустрівся із ними на території цеху електропостачання товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», де вони працюють. Володимир – електромонтером дільниці з ремонту електромашин, а Назар – старшим майстром у цьому ж цеху.

Особливо не шкодував теплих слів на адресу своїх підлеглих начальник цеху Юрій Олійник.

– Володимир Семенович у нас визнаний спеціаліст з ремонту та обслуговування потужного і габаритного електрообладнання, – розповідає він. – До його порад тут усі прислухаються. Бували й такі випадки, коли вже в усіх опускалися руки від безрезультатних пошуків причини тої чи іншої поломки, а він, спокійно все зваживши та перевіривши, знаходив вихід із ситуації. Це та із багатьох його рис, що додає йому авторитету в колективі. І хоча Назар не працює поруч із батьком, але їхній родинний зв’язок ми всі відчуваємо. Зрештою, він і професію електрика тому освоїв, аби бути таким, як батько…

Від таких слів Юрія Богдановича і батько, і син дещо зніяковіли, що теж, як мені стало відомо, притаманне Винникам.

– Дуже скромні вони у нас, – розповідали колеги по спільній праці.

Ось і до відвертої розмови спонукати сина і батька не відразу вдалося.

– Немає в моїй трудовій біографії щось особливо цікавого, – говорить старший Винник. – Після школи і завершення навчання у Калуському професійно-технічному училищі №6 став працювати в нашому цеху, який тоді в 1985 році, мав назву електроремонтний. Щоправда, в цей період ще служив в армії, а після звільнення у запас ось уже 33-ій рік працюю на одному робочому місці.

– Але нашому татові ця праця настільки припала до душі, що я ще в школі знав, що теж буду електриком, – продовжує розмову Назар. – Бо коли б захотів обрати іншу професію, то міг би його образити. Тож після закінчення в 2010 році Калуського політехнічного коледжу за рекомендацією батька працевлаштувався у його цеху. Потім поступив на другий курс заочного відділення Національного університету «Львівська політехніка», де освоїв спеціальність «Електричні системи та мережі». А коли отримав диплом, то звільнилася посада майстра зміни, яку мені запропонували. А тепер я вже старший майстер зміни.

Коли заговорив з Володимиром Семеновичем про те, чи не виникало в нього бажання, особливо в час майже п’ятирічного простою виробництв, змінити професію або поїхати на заробітки в Європу, то почув, що протягом його всієї трудової діяльності в нього такого бажання ніколи не було. Щоправда, в час тривалого простою підприємства, коли сім’я відчувала певні фінансові труднощі, у період відпусток працював кілька разів на будові в Одесі.

– Я люблю свою роботу, а ще своє рідне село Довгий Войнилів, де народився і де маю свій великий будинок, – продовжує розповідати Володимир Семенович. – А ще в святкові дні або вихідні ми всі разом – дружина Руслана, син, дочка Христина з чоловіком та дуже любимим внуком Артемом – збираємося в саду та смажимо шашлик…

– Відкрию секрет, що готуємо для батька свято зі стравами на мангалі і цієї неділі, – не без усмішки на обличчі втручається у розмову Назар. – Є для цього усі підстави, бо, по-перше, це  буде свято Святої Трійці, а ще й День батька, про який ми пам’ятаємо.

Бо коли вже наша розмова підходила до завершення, то Назар дещо несподівано та з деяким хвилюванням сказав:

«Своєму татові з нагоди свята хочу побажати від усієї родини, щоб був здоровим, щасливим, ще довго в цеху працював та відчував потребу в своїй праці й досвіді».

Після таких слів залишається лише приєднатися до вітання.

Записав Анатолій Гайовий.

18.06.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]