ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Провальний старт, або Чому було сумно на стадіоні «Хімік» минулої неділі

Вже не перший рік керівництво та команда ФК «Калуш» запевняють уболівальників у намірах поборотися за високі місця у турнірах, в яких команда бере участь, і навіть виграти чемпіонат області, але це все залишається лише обіцянками та мріями.
Схоже, що і в поточному сезоні оновленому складу команди ФК «Калуш» та новому її тренерському штабу буде дуже важко досягти якихось вагомих результатів.
До таких маловтішних висновків спонукають результати виступів калуського клубу як у чемпіонаті України серед аматорських колективів (два матчі), так і в чемпіонаті Івано-Франківської області, перший тур якого відбувся у неділю, 13 серпня.
Спершу про чемпіонат серед аматорів. Як уже повідомлялося в одному з попередніх номерів «НК», ФК «Калуш» як призеру попереднього чемпіонату області було запропоновано представляти Прикарпаття в чемпіонаті України серед аматорських команд, але за умови, що команда клубу виступатиме і в першій лізі чемпіонату області. Тож калуська команда вирішила спробувати свої сили відразу в двох чемпіонатах.
Судячи із результатів трьох зіграних матчів, поки що як основний склад команди, який представляє ФК «Калуш» в аматорському чемпіонаті України, так і його основний резерв ще не готові радувати калуських уболівальників перемогами. Адже всього одне очко здобула калуська команда у домашньому стартовому матчі чемпіонату серед аматорів, зігравши внічию 2:2 з командою «Минай» із Закарпаття.
А в минулу неділю, 13 серпня, калушани в рамках аматорського чемпіонату провели матч на виїзді проти команди ОДЕК з міста Оршів, що на Рівненщині, і поступилися з рахунком 1:2. Переможний гол господарі поля забили наприкінці матчу.
А паралельно з матчем на Рівненщині на домашньому стадіоні «Хімік» калуська команда приймала ФК «Бескид» з Надвірної і теж поступилася з рахунком 0:1. Єдиний м’яч у цьому матчі гості забили на 75-ій хвилині після провалу оборони калушан, коли гравець «Бескиду» Роман Романюк буквально «розстріляв» їх ворота ударом головою з меж штрафного майданчика.
А ще небагаточисельних гостей цього матчу засмутила організація поєдинку. Складалося враження, що керівництво ФК «Калуш» забуло про домашню гру резервного складу своєї команди в чемпіонаті області. Калуських уболівальників цікавило, чому відсутній на матчі коментатор та немає іншої інформації про склад команди й суддів. Не особливо вражала і підготовленість газону до проведення поєдинку. Це, а також відсутність квитків за символічну плату на матч спонукало до висновку, що чемпіонат області для власників та тренерського штабу клубу став уже не цікавим. А жаль, бо здобуті лише бронзові медалі в попередній першості не дають підстав вважати, що на рівні Прикарпаття калуська команда домінує. Зрештою, є ще й уболівальники, думку яких слід теж поважати.
Степан Василів.
Результати інших матчів першого туру чемпіонату області:
ФК «Турка» – «Карпати» (Болехів) – 4:0.
НФК «Бурштин» – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 2:0 .
«Нафтовик» (Долина) – «Придністров’я» (Тлумач) – 3:1.
«Вихор» (Ямниця) – «Колос Городенківщини» (Городенка) – 0:1.
ФК «Галич» – «Покуття» (Снятин) – 7:0.
ФК «Битків» – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:3.

18.08.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]