ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Повідомлення прес-служби ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з приводу перекриття дороги до виробництв підприємства мешканцями Верхнянської ОТГ

20 липня представники сіл Верхня, Станькова та деяких інших населених пунктів, що входять у Верхнянську об’єднану територіальну громаду, приблизно о 7.40 перекрили рух автотранспорту на роздоріжжі доріг неподалік корпусів магнієвого заводу, що стало причиною запізнення на роботу працівників нашого підприємства.

Організована акція протесту з приводу поганого стану доріг на території Верхнянської громади викликала особливу стурбованість у керівництва та всього колективу «КАРПАТНАФТОХІМу», де установки працюють у режимі безперервного виробничого процесу і затримка із доставкою персоналу змін позначилася на вчасності їх виходу на робочі місця. Не ставлячи під сумнів справедливість вимог пікетувальників, просимо в майбутньому організаторів подібних заходів протесту пам’ятати, що «КАРПАТНАФТОХІМ» – це великий нафтохімічний комплекс зі складними технологічними процесами, які вимагають підвищеної уваги працюючих з метою забезпечення його надійної роботи. Зрештою, підприємство не відповідає за стан доріг на території Верхнянської громади, а перешкоди з доставкою людей на робочі місця можуть спричинити чимало проблем, в тому числі виробничі неполадки, аварійні ситуації і навіть зупинки виробництв.

Не слід також забувати, що нині більш як у двотисячному колективі калуських нафтохіміків трудяться 270 мешканців сіл Верхнянської ОТГ, які за підсумками червня отримали «на руки» 2.5 млн. гривень заробітної плати. А ще на підприємстві окрім калушан і «верхнянців» трудяться представники громад сіл Голиня, Кропивника, Мостище, Копанок і багатьох інших. Тому про це теж слід пам`ятати під час організації та проведення подібних акцій.

Села Верхнянської об`єднаної територіальної громади знаходяться у безпосередній близькості до виробництв підприємства. За минулі кілька десятків років між підприємством і громадами сіл склалися дружні та взаємокорисні стосунки, які мають тільки розвиватися і «КАРПАТНАФТОХІМ» готовий і в майбутньому цьому сприяти.

Виходячи із вищесказаного, звертаємося до сільського голови Верхнянської ОТГ, місцевих депутатів, активістів і всієї громади, аби в майбутньому не були допущені такі акції протесту, які шкодять роботі нашого підприємства.

 Прес-служба підприємства.

24.07.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]