ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Представниця «КАРПАТНАФТОХІМу» взяла участь у міжнародній конференції з управління персоналом

10 жовтня у Києві відбулася четверта міжнародна HRTECH конференція HR Digital HR UKRAINE 2019, в якій взяла участь заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Оксана Крижанівська.

– Організатори цієї щорічної конференції і виставки мали на меті продемонструвати керівникам успішних підприємств, їх відповідальним спеціалістам за управління та набір людських ресурсів (HR), найефективніші й найзатребуваніші інформаційні рішення для HR-менеджменту, – зазначає О. Крижанівська. – Протягом дня на конференції виступило 17 спікерів із успішних світових компаній, які ознайомили присутніх з робочим місцем майбутнього, автоматизацією процесу набору персоналу та масового його добору, аналізом великих баз даних і значенням штучного інтелекту в управлінні персоналом, цифровими платформами для управління талантами, автоматизацією навчання й розвитку та іншим.

Також я мала можливість особисто поспілкуватись із деякими спікерами та учасниками конференції, які запросили представників підприємства відвідати їх компанії з метою співпраці. Крім того, було дуже цікаво побувати на виставці, де провідні компанії світу представляли свої продукти та ІТ-рішення в галузі управління персоналом.

Завершилась конференція розіграшем призів, де мені пощастило виграти його від компанії «WOW trening».

Загалом, на мою думку, участь у таких конференціях необхідна, адже на них дізнаєшся про сучасні тренди в управлінні персоналом, впровадження й використання найбільш актуальних досягнень в HR-TECH, а також можна обмінятися досвідом, цікавими ідеями та завести нові професійні знайомства.

Нагадаємо, що представники «КАРПАТНАФТОХІМу» не вперше беруть участь у схожих заходах. Зокрема, раніше наші фахівці побували на конференції HR Connect у Львові та на саміті для HR-директорів, власників бізнесу і рекрутерів – HR Wisdom Summit 2019.

Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

17.10.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]