ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Представники підприємства взяли участь у Дні кар’єри в Тернополі

22 березня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся День кар’єри – 2018, під час якого студенти та випускники навчальних закладів міста мали змогу поспілкуватися з потенційними працедавцями. З метою пошуку кадрів, яких не вистачає на виробництвах, а також популяризації підприємства на заході був представлений і «КАРПАТНАФТОХІМ». У складі делегації калуського підприємства були провідний фахівець відділу роботи з персоналом Наталія Болецька, заступник начальника технічного відділу Андрій Андріїв, начальник дільниці служби з ремонту електроустаткування та мереж Юрій Гуска.

Проведення Дня кар’єри вже стали хорошою традицією для університету, який організовує їх з 2011 року. Цьогоріч у заході взяли участь близько 60 представників підприємств з восьми областей України та з-за кордону. Урочисте відкриття відбулося в актовій залі ВНЗ, після якого всі перейшли на майданчик виставкової зони, яка була облаштована в приміщенні спортивної зали СМК «Політехнік» університету.

Основна частина заходу проходила в режимі ярмарку вакансій, під час якого можна було поспілкуватися із студентами та випускниками, а також поширити друковані інформаційні матеріали про підприємство. З цією метою спеціаліст проектного відділу підприємства Сергій Зеленчук розробив спеціальний буклет про «КАРПАТНАФТОХІМ», в якому розміщена інформація про специфіку, напрямки діяльності та результати роботи підприємства. Тож під час проведення Дня кар’єри нафтохіміки  розповідали про вакансії, умови праці та соціальні гарантії для співробітників, ділилися досвідом з молоддю та розповсюджували буклети серед учасників заходу.

Презентацію провів Андрій Андріїв, який також дав інтерв’ю журналістам університету. Своїми враженнями від роботи в «КАРПАТНАФТОХІМі» поділився і випускник ТНТУ, а нині працівник підприємства Юрій Гуска.

Слід зазначити, що в Тернопільському університеті готують нині спеціалістів-електриків, «кіповців» і механіків, які після закінчення закладу мають можливість працевлаштуватися на підприємстві. На цьому наголошували його  представники в ході спілкування зі студентами.

У коментарі журналісту «НК» Наталія Болецька зазначила, що участь в Дні кар’єри проходила в рамках напрямку поліпшення роботи з молоддю та пошуку нових кваліфікованих кадрів для підприємства:

«Все було цікаво та добре організовано, – розповідає вона. – Ми вперше брали участь у такому заході, а тому здобули певний досвід. Хоча як до цього Дня кар’єри, так і до проведення подібних заходів в інших містах України ми готові і будемо раді брати в них участь. Адже ми мали чим здивувати наших потенційних працівників, зокрема унікальністю та сучасністю виробництв, забезпеченням належних соціальних гарантій працюючим. З метою залучення молодих кваліфікованих кадрів на підприємстві діє відповідна програма, завдяки якій вже зараз є можливість пройти стажування, виробничу практику та залишитися на підприємстві студентам та випускникам ВНЗ України. Нині на виробництвах «КАРПАТНАФТОХІМу» проходять стажування і виробничу практику студенти з ВНЗ України.

Перебуваючи в Тернополі, ми старалися запозичити досвід інших підприємств. Наприклад, представники деяких компаній проводили у своїх виставкових зонах вікторини для учасників, цим самим зацікавлюючи присутніх. Такий напрямок роботи, на мою думку, є досить привабливим, а тому плануємо в майбутньому розробити ряд подібних заходів для наших подальших презентацій. Адже пошук кваліфікованих кадрів, яких не вистачає на виробництвах, та співпраця з навчальними закладами України залишається в пріоритеті нашої роботи».

Ірина САВКА.

29.03.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]