ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Працю п’ятьох нафтохіміків відзначено найвищою галузевою нагородою

Відзнаку «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України» від імені Центральної ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України та Союзу хіміків вручив минулого тижня працівникам ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» генеральний директор підприємства Іван Підсадюк.

Нагороду, яка вважається найвищою для працівників підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості отримали:

Володимир Оленич, начальник цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом;

Тетяна Григорів, старший майстер дільниці цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики;

Володимир Олійник, енергетик цеху електропостачання;

Мирослав Кохан, старший механік групи з обслуговування виробництв;

Василь Гаврилів, начальник цеху магістральних продуктопроводів управління забезпечення виробництв.

У вітальному слові, що передувало врученню нагород, генеральний директор підприємства Іван Підсадюк відзначив, що всі номінанти заслужили цієї престижної галузевої відзнаки своєю працею, умінням працювати з людьми та управляти колективами.

– Я вас, друзі, щиро вітаю з таким визначенням та бажаю міцного здоров’я вам та вашим родинам, – наголосив Іван Михайлович. – Відзнаку, а разом із нею й матеріальну допомогу, ви отримали за декілька днів до свята Дня хіміка, яке в Україні відзначають в останню неділю травня, тому я подвійно радий вручити вам сьогодні ці заслужені нагороди.

Наш кор.

На знімку: Іван Підсадюк та лауреати «Знаку пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».

28.05.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]