ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Працівників віддалених цехів підприємства забезпечують комплексними обідами

Навіть у теперішній економічно складний час є підприємства, які дбають про своїх працівників, зокрема шляхом організації здорового харчування. Одним із таких є ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Більше того, якщо раніше працівники віддалених виробництв змушені були ходити обідати на сусідні підприємства або ж брати їжу з дому, то тепер керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» подбало про те, щоб їм доставляли так звані комплексні обіди на місця.

– З 1 липня приватний підприємець Ольга Гелемей, яка обслуговує їдальню заводоуправління, взяла на себе зобов’язання забезпечувати комплексними обідами працівників цеху водопостачання та каналізації, цеху магістральних продуктопроводів, 910 корпусу цеху з виробництва хлорвінілу та цеху розливу вуглеводнів (ізотермія), – розповідає провідний фахівець відділу оплати праці і соціальних програм Наталія Кратюк. – Раніше нафтохіміки, які працюють на цих виробництвах, ходили обідати в їдальню ТОВ «Орісіл». Тепер же їм пропонується меню на весь тиждень наперед, а вони обирають із запропонованого і роблять замовлення.

Працівникам пропонується обід вартість 26 гривень або 34,2 гривні, залежно від того, що входить у комплекс.  Хоча варто зауважити, що серед них є й такі, які замовлять харчування за гроші.

Журналісту «НК» вдалося також поспілкуватися з працівниками, які вже встигли скористатися новою послугою.

–  Звичайно, нам зручніше здійснити замовлення й у визначений час просто прийти та отримати свій обід, ніж ходити їсти на сусіднє підприємство, – ділиться думкою машиніст насосної установки цеху водопостачання та каналізації Лариса Соловйова. – Їжа смачна, все акуратно спаковано, є можливість вибрати те, що тобі до смаку. Загалом я задоволена, що нам тепер привозять такі комплексні обіди.

Дотримується такої ж думки і в. о. старшого майстра відділення розливу і підготовки сировини цеху з виробництва хлорвінілу Олександр Паньків. Проте чоловік сподівається, що на цьому керівництво підприємства не зупинятиметься:

– Приємно, що керівництво не забуває про працівників віддалених цехів і дбає про те, щоб ми мали можливість смачно пообідати у себе на підприємстві. Єдине, чого б хотілося, це щоб у майбутньому вибір їжі був ще більшим і кожен зміг обрати те, що йому до смаку.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

02.08.2018

Іван Федорів: «Виконані ремонтні роботи сприяють ефективній роботі виробництва»

У ці перші дні Нового року  минає місяць з того часу, як після зупинкового капітального ремонту знову запрацювали всі технологічні установки ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Особлива увага керівництва підприємства, спеціалістів служби головного інженера була зосереджена на ході ведення пускових робіт на етиленовій установці, адже в минулі часи саме її обладнання потребувало чималих зусиль ремонтників та експлуатаційників, аби […]

«Минув рік повноцінної роботи підприємства»

Вже вдруге в історії товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» для всіх його працівників адміністрація підприємства організувала в останній тиждень 2018 року новорічні вечори з відповідною святковою програмою та частуванням. Розпочалися новорічні дійства для калуських нафтохіміків 21 грудня в ПК «Мінерал», куди завітали разом із представниками багатьох підрозділів підприємства керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» на чолі з його генеральним директором Іваном Підсадюком. […]