ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Повноцінна робота «КАРПАТНАФТОХІМу» важлива не лише для Калуша, а й для України загалом

Розповідаючи про підприємства, які успішно працюють у Калуші десятки років і забезпечують роботою чимало калушан, Юрій Соколовський відзначив «КАРПАТНАФТОХІМ», зауваживши, що це підприємство є єдиним в Україні виробником такої хімічної і нафтохімічної продукції, як етилен, бензол, фракції С9, каустичної соди, а також поліетилену та полівінілхлориду суспензійного. За його словами, робота «КАРПАТНАФТОХІМу» має позитивне значення для економіки України, Прикарпаття і Калуша зокрема.

«КАРПАТНАФТОХІМ» на вищезгаданому інвестиційному форумі представляв заступник генерального директора з економіки та фінансів Ярема Рудик.

– Цей захід, безумовно, потрібний та цікавий для нашого підприємства, – зазначив Я. Рудик. – Справа в тому, що наразі в нас є, так би мовити, не повністю використані потужності очисних споруд та цеху водопостачання і каналізації.

Також у нас є можливість у ролі посередника постачати іншим підприємствам газ та електроенергію. Незважаючи на те, що виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу» працюють фактично на максимальних потужностях, певний запас цих ресурсів є.

Крім того, у власності та оренді підприємства перебуває ряд вільних земельних ділянок, на яких можна було б розмістити додаткові виробництва і тим самим вирішити ряд питань ефективного використання земель промислового призначення.

Ну і, звичайно, ми на цьому форумі ще й тому, що маємо успішний досвід ведення бізнесу в Калуші і готові ним поділитися з іншими інвесторами.

Про свої очікування від інвестиційного форуму журналісту «НК» розповіли ще декілька його учасників.

Беньямін Тораман, представник турецької компанії, яка займається виробництвом добрив:

– Наша компанія розташована в Анталії і займається виробництвом хімічних добрив. З інвестиційними пропозиціями, зокрема з наміром створення підприємства, в Україні ми вперше.

На нашу думку, Калуш – це саме те місто, де можна було б створити таке підприємство, адже у вас є кар’єр, солі та ін.

Андрій Найда, директор ТОВ «Калуський трубний завод»:

– Чомусь багато хто думає, що Калуш – це екологічний монстр, де нереально не те, що розвивати бізнес, а й взагалі жити. Але насправді це не так. Сподіваюся, що інвестиційний форум розпочне руйнацію цього міфу і покаже, що Калуш – це індустріально розвинуте місто з вільними земельними ділянками. Спершу буде складно, але, думаю, що в результаті ми все-таки залучимо інвесторів у наше місто.

Юрій Філюк, співзасновник ГО «Тепле місто»:

– Оскільки я живу в Івано-Франківську, то мені небайдужий розвиток цього регіону. Тому я з задоволенням відгукнувся на запрошення взяти участь у форумі, щоб поділитися досвідом тих проектів, якими ми займаємося. Мова, зокрема, йде про організацію взаємодії в трикутнику громадянське суспільство – бізнес – органи місцевого самоврядування. Ми віримо в те, що якщо грамотно об’єднувати зусилля, то можна швидше розвиватися.

Павло Шеремета, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, колишній президент Київської школи економіки, засновник та директор Школи управління УКУ:

– Потенціал у Калуша є, тому, думаю, що інвестиційний форум посприяє залученню інвестицій у місто. До того ж ініціативна група у вас така, що «мертвого підійме». Мені рідко доводилося бачити, щоб приватна ініціативна група з представників бізнесу була настільки активною. До речі, передусім вона, а не влада виступила за проведення таких заходів. Це дуже добре…

Калуш на правильному шляху, спершу буде нелегко, але слід пам’ятати, що тому, хто стукає, завжди відчиняють.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

17.09.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ споживачам послуг фіксованого місцевого телефонного зв`язку

У зв`язку із зміною тарифної політики операторів зв`язку України, ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про зміну тарифів на послуги фіксованого місцевого телефонного зв`язку з 01.02.2020р. № п/п Найменування послуги Вартість послуги на місяць, грн., без ПДВ 1 Абонплата на цифрові номери з правом виходу на міську АТС “3” 75,00 2 Абонплата на аналогові номери з правом виходу […]

У Калуші оприлюднили результати моніторингу повітря

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє про результати проведення моніторингу за станом атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за 4 квартал 2019 року. Контроль проводився за перевищенням гранично допустимих концентрацій (ГДК) у атмосферному повітрі діоксиду азоту, хлористого водню, оксиду вуглецю, пропілену, етилену, бензолу, ксилолу, хлористого вінілу, інформує “Нафтохімік-Калуш” з посиланням на “Вікна”. […]