ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Полісся» (Житомир) – ФК «Калуш» – 1:1

Бойовою нічиєю завершився матч шостого туру чемпіонату України з футболу між командами «Полісся» (Житомир) і ФК «Калуш».

На стадіоні «Авангард» в Новоград-Волинському, де проходила зустріч, суперники обмінялися голами на початку другого тайму. Відкрили рахунок гості. У складі ФК «Калуш» відзначився Ярослав Матвіїв у першій же атаці на ворота житомирян, які організували підопічні Василя Малика відразу після розіграшу м’яча центра поля.

Гравці «Полісся», діями яких вперше керував у цій зустрічі новий тренер команди Анатолій Безсмертний, через дві хвилини рівновагу відновили. З близької відстані влучно пробив під поперечину Сергій Дячук.

Нічийний рахунок 1:1 протримався до фінального свистка, хоча обидві команди намагалися здобути в цьому матчі три очки.

Також внічию 1:1 зіграла в цьому турі команда «Черкащина-Академія», яка вдома приймала «Чайку» з Київщини. А ось «Минай» із Закарпаття на виїзді поступився рівненському «Вересу» з рахунком 1:2. Отож ФК «Калуш» зберіг за собою перше місце в турнірній таблиці. В його активі 11 очок, як і в команди «Черкащина-Академія», яка посідає друге місце.

На два очки менше від лідерів мають в своєму здобутку команди «Минай» і «Нива» (Вінниця), яка вдома перемогла чернівецьку «Буковину» з рахунком 2:1. А на п’яте місце піднялася тернопільська «Нива», обігравши на виїзді команду «Поділля» з Хмельницького з рахунком 1:0. В її активі 8 очок.

У наступному турі суперником ФК «Калуш» буде вінницька «Нива». Цей матч відбудеться наступної неділі, 2 вересня, на стадіоні «Хімік». Початок зустрічі о 17.00.

Василь ТКАЧУК.

31.08.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]