ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Поліетиленову установку виведено в робочий режим

На виробництві етилену і поліетилену ще в понеділок, 10 грудня, фактично завершились пускові операції після проведеного зупинкового ремонту технологічного обладнання та вивели обидві установки в робочий режим випуску товарної продукції. Про це повідомив заступник начальника цього виробництва Ярослав Шепіда.

– Саме цього дня ми вже вироблений етилен подали в реактор полімеризації установки поліетилену й розпочали пуск всіх технологічних систем, – говорить Ярослав Федорович. – До кінця дня вивели установку поліетилену на необхідний режим роботи для виконання планових завдань з виробництва поліетилену. Вночі дещо відрегулювали параметри роботи реактора полімеризації етилену, включили в роботу екструдерну установку та відрегулювали роботу всіх допоміжних систем в цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів. На сьогодні (розмова відбувалася в обідню пору 11 грудня. – Авт.) досягли вже бажаної продуктивності поліетиленової установки, яка дозволяє отримувати 10-11 тонн поліетилену за годину.

Включений в роботу плівковий екструдер з усіма допоміжними системами з метою виробництва рукава для виготовлення мішків, в які розфасовуватиметься готова продукція. А десь приблизно через день-два запустимо й фасувально-пакувальну лінію. Це дасть можливість відвантажити споживачам першу партію поліетилену після зупинкового ремонту.

– До речі, якої марки поліетилен зараз виробляється?

– На даний момент йде виробництво поліетилену марки HXF 4810H. Такий поліетилен використовується для виробництва тонких плівок, пакетів, мішків та іншої пакувальної продукції.

– У грудні колектив виробництва етилену і поліетилену ще стабілізовуватиме роботу установок, чи вже повинен випустити якусь певну кількість продукції для її реалізації споживачам?

– Звісно, нам доведено виробничі завдання на грудень поточного року. За дні, що залишаються до початку 2019 року, колектив виробництва повинен випустити більш як 14 тис. тонн етилену, 6318 тонн пропілену, 5600 тонн поліетилену й визначену кількість інших товарних продуктів. Також повинна бути забезпечена якість випущеної продукції.

– Кого, можливо, вам би хотілося відзначити серед тих, хто особливо проявив себе в ремонтних роботах на поліетиленовій установці?

Добре потрудилися всі: технологічний, змінний персонал, інженерно-технічні працівники, спеціалісти ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та сторонніх організацій. Під час зупинкового ремонту було проведено відкриття, чистку і закриття реактора полімеризації, компресора і холодильника циркуляційного газу. Силами ремонтного управління виконано ревізію систем екструдерної установки, повітродувок, фасувально-пакувальної лінії і всього допоміжного обладнання. Відкриттям компресора циркуляційного газу, ревізією і його закриттям займалися працівники ТОВ «Технолог». На майданчику поліетиленової установки працювали і ремонтні бригади фірми «ТЕМ-Нетішин», а чистку купола реактора полімеризації виконали спеціалісти під керівництвом Михайла Булавинця.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

13.12.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]