ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Подія року – пуск виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», патріот Калуша – Олександр Коваль

На урочистій  сесії Калуської міської ради відзначили переможців конкурсу – рейтингу  «Досягнення року».

27 травня у рамках святкування Дня міста в ПК «Мінерал» відбулася урочиста сесія Калуської міської ради. Окрім місцевої влади, на засіданні були і гості із міст-побратимів: міський голова м. Горліце (Польща) Рафал Кукла разом зі своєю дружиною, заступник мера м. Сейнь (Румунія) Бодеа Октавіан Іосіф, міський голова м. Бурштин Роксолана Джура, заступник міського голови Рогатинf Микола Шинкар та ін.

У привітальному слові міський голова Калуша Ігор Матвійчук відзначив, що найбільшою цінністю міста є його громада.

– Калуш здавна закріпив за собою славу одного із найбільших промислових центрів Прикарпаття та загалом усієї Західної України, але найбільшим скарбом і цінністю завжди була і є наша громада, – зазначив мер.

Побажання процвітання Калушу і його громаді линули цього дня із уст священнослужителів міста – настоятеля Собору Святих Землі Української УПЦ Київського патріархату о. Григорія Мороза, декана Калуської УГКЦ о. Михаїла Бігуна та пробоща римо-католицької парафії в Калуші ксьондза Романа Стадника.

Крім того, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Федір Мороз вручив від імені Святійшого Патріарха УПЦ КП Філарета грамоту і медаль Ігорю Матвійчуку та депутату Калуської міської ради Ігорю Хемичу за його благодійну діяльність.

Опісля привітань та виступів художніх колективів міста було відзначено калушан, які досягли вагомих результатів у тій чи іншій сфері діяльності. Зокрема, Калуська міська рада присвоїла звання почесного громадянина міста мешканцям Калуша: Василю Наконечному, який воював у дивізії «Галичина», згодом у лавах УПА «за значні заслуги перед Україною та громадою Калуша, вагомий внесок у національно-визвольну боротьбу Українського народу у ХХ столітті», та Володимиру Безрукому, учаснику АТО і Революції Гідності, «за проявлену мужність і самопожертву, виявлені в боях за територіальну цілісність та суверенітет України, увічнення в художніх творах калушан – учасників Революції Гідності».

Також на урочистій сесії було нагороджено переможців міського конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Досягнення року» у кількох номінаціях:

«Подія року» – запуск виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» (генеральний директор – Іван Підсадюк);

 «Відкриття року» – відкриття патріотичного комплексу «Криївка Черемоша» і меморіального знаку загиблим підпільникам ОУН-УПА у лісовому масиві Підгірки (громадський активіст – Роман Данів);

 «Вірність улюбленій справі» – Леся Піцик, режисер народного театру «Легенда»;

«Милосердя. Благодійність» – Ігор Біць, директор ПП «Вомонд»;

«Кращий рятувальник» – Андрій Кінаш, молодший сержант служби цивільного захист, пожежний рятувальник ДПРЧ 6 УДСНС;

«Патріот міста» – Олександр Коваль, учасник АТО;

«Кращий громадський діяч» – Любов Липовська, голова ГО «Союз українок»;

«Волонтер року» – Петро Урсулович, волонтер, учасник Революції Гідності та учасник АТО;

«Кращий митець» – Іван Шалата, керівник зразкового духового оркестру «Золоті сурми»;

«Кращий у галузі освіти» – Ольга Кецмур, вчитель української мови та літератури Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей»;

«Спортивне досягнення року» – Христина Береза, майстер спорту України міжнародного класу, срібна призерка Чемпіонатів світу та Європи 2017 року;

«Кращий працівник правоохоронних органів» – Андрій Стефанишин, начальник сектору превентивної діяльності Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області;

«Вільна номінація» – Людмила Коваль, керівник народного ансамблю народного танцю «Веселі гуцулята».

Тетяна ЯНІЦЬКА.

04.06.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]