ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Пікнік на стадіоні зібрав весь колектив калуських нафтохіміків

Минулої суботи стадіон «Хімік» прокинувся зранку. Ні, не тільки звичними пробіжками по легкоатлетичних доріжках людей, що прагнуть бути в хорошій спортивній формі. Сюди в’їжджала і виїжджала звідси техніка, по центру футбольного поля вже була виставлена велика сцена, а неподалік входу на стадіон з’являлися «білі намети», які мали стати так званими фудкортами – зоною харчування…

Стадіон готувався до виїзного дійства-пікніка під назвою «КАРПАТНАФТОХІМ» – НОВИЙ СТАРТ»! І присвячувалося це дійство професійному святу працівників найбільшого калуського підприємства – Дню працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

…Ближче до третьої години дня (свято починалося рівно о 15-ій) головний вхід стадіону перетинало все більше і більше людей. Ішли групами і поодинці, за руку з одним із більше малюками. З глибини стадіону (там – сцена) дзвенить музика. Праворуч – пивна ятка, прямо і ліворуч – фудкорти, з яких доносяться запахи, що язик проковтнеш…

Та батько втримує хлопчика (років п’яти), який рветься туди, звідки пахне. Треба найперше в чергу до столиків, за якими господарі свята – хостери хутко обмінюють запрошення на квитки у вигляді паперових браслетів на руку. А черга виростає на очах!.. Бо якраз за оті квитки у фудкортах і можна буде придбати все оте, що так смачно пахне: приготовлені на мангалі м’ясні та рибні страви (шашлики – пальчики оближеш!), перші страви, напої і навіть куліш.

Вітерець повіває то з одного, то з іншого боку… І розносить цілим стадіоном дим-димок від мангалів. Загазовка?! Усміхаються прихожі: хоч свято пов’язане з нафтохімією, але від тих «димків-газів» нині пахне лишень здорово і смачно. Бо давно забуто в Калуші період, коли містом стелився противний хлор…

Ведучому, здається, рот не закривається. Встигли підмітити: добре веде, програму! Він переміщається з одного місця стадіону в інший, бо все те, про що розповідає, висвітлюється на великому екрані, що правобіч сцени.

Грає Гімн України, піднімається прапор свята і спортивних змагань. Біля вишикуваних спортсменів – голова об`єднаного профкому підприємства Олег Кушлик. Привітавши всіх зі святом, Олег Дем’янович не втримується, аби не висловити свої побажання: підприємству – нових успіхів і відмінних перспектив, спортсменам –хороших результатів.

Засюрчав свисток судді на тренувальному футбольному полі, що на протилежному боці стадіону. Там почалися змагання з міні-футболу. І судить не будь-хто, а що не є справжній суддя, який недавно обслуговував і центральні матчі Української Прем’єр-ліги, – Євген Геренда.

А ведучий уже запрошує поперед сцени бажаючих взяти участь у кулінарному конкурсі, який теж проводять добре знані в кулінарних колах особистості – переможці реаліті-шоу Майстер Шеф! (канал СТБ) Вадим Бжезинський та Михайло Грушецький.

Назбиралося бажаючих до приготування смачних страв – аж на чотири команди. Пішли в рух качині грудинки, морква, цибуля, спеції… Задиміло – зашкварчало – запахло… До того, що по стадіону розійшлося оголошення: тато загубив хлопчика, який ось біля конкурсантів-кулінарів, плаче… Знайшовся тато! І вже з сином не розлучався, разом споглядали, як майстерно знімаються з овочів стружки…

Майже одночасно в різних місцях стадіону проходять інші дійства. Багато з них – присвячені дітям. І в тих «дитячих зонах» працюють аніматори з пензликами в руках – кілька порухів пензликом і… на дитячому личку з’являється… кольоровий метелик!..

А поруч, біля самого кутка футбольного поля професор Відкривайко проводить для малих шоу-хіміків. Доливає у воду «соплі Бегемота» і ще якоїсь речовини з банки-пшикавки в посудину і кличе до себе дітлахів: вмокайте руку, якщо не боїтесь. Не бояться!.. А Професор ту руку – чирк вогнем. Загорілося! Але не пече…

На протилежному боці стадіону в розпалі змагання сімейних команд, де окрім звичної естафети, проходили і жартівливі конкурси. Один із таких «жартівливих» викликав масу емоцій у присутніх: дві мами в ямі з піском тягнули одна одну з добрих кілька хвилин, але так і не змогла котрась із них перемогти. Бойова нічия! Тати були настирливіші… Переміг «червоний».

А біля самої трибуни все готове для змагань зі штовхання гир, армрестлінгу, перетягування линви. Ці-ка-ві були змагання. Оплески гриміли, аж гуділо під склепінням трибуни, та так, що голуби, які якимось дивом поселилися там, випурхували і більше не залітали.

При всіх цих дійствах не зменшувалися черги до трьох фотозон: бажаючі фотографувалися на фоні логотипу підприємства. Особливо тягнулися до ось цього: «Я люблю «КНХ». До іншого, того, що ліворуч трибуни, підійшли і керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» на чолі з гендиректором Іваном Підсадюком та гостями свята – міським головою Ігорем Матвійчуком і головою райдержадміністрації Наталією Бабій.

А на сцені вже настроюють інструменти музиканти… Це не заважає ведучому, що поміж них, «співати оди» калуським нафтохімікам. Торкається теми трудових династій: Сорохтеїв – загальний стаж роботи 535 років, Ковалишиних (350 років), Сондеїів, Яковин, Михайлюків

Після цього до мікрофона підходить генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк:

– Я щиро вітаю всіх з нашим професійним святом! Нам дано «новий старт», який виражається і в сьогоднішньому святкуванні. За можливість його проведення дякуємо засновникам нашого підприємства, його Наглядовій раді. Вітальні слова зі святом вам – від голови Наглядової ради Ілхама Мамедова, першого заступника голови Ігоря Щуцького. Минуло уже більше року успішної роботи «КАРПАТНАФТОХІМу». Наш колектив демонструє високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки.

Похвальним є і те, що пуск виробництв  підприємства приніс позитивні результати не тільки нам, а й місту й району. Вагомий внесок «КАРПАТНАФТОХІМу» і в економіку області та України. Ми впевнено дивимося в майбутнє.

У найближчі роки в планах нашого підприємства – реалізація нових інвестиційних проектів. Тому в цей святковий день я хочу побажати всім здоров’я, добробуту – вам, вашим родинам і близьким! Зі святом вас, нафтохіміки!

А відтак розпочався концерт. До пізнього вечора на стадіоні гриміла музика, звучали пісні у виконанні як місцевих талантів, так і відомих українських естрадних артистів.

Петро ШЕВЧУК.

10.09.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]