ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Підприємство зацікавлене у талановитих випускниках політехнічного коледжу і ВНЗ

Сьогодні на українському ринку праці катастрофічно не вистачає кваліфікованих працівників технічних спеціальностей. Зумовлено це тим, що здебільшого молодь віддає перевагу гуманітарним спеціальностям. Крім того, навіть серед існуючих випускників-технологів є чимало неадаптованих до сучасних умов виробництва.

Турбує ця проблема і керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тому підприємство активно працює в напрямку залучення молодих фахівців – випускників училищ, коледжів і вищих закладів освіти, а також стимулює своїх працівників до підвищення кваліфікації.

З цього приводу 27 лютого представники «КАРПАТНАФТОХІМу» взяли участь у зустрічі із студентами випускних курсів Калуського політехнічного коледжу та представниками Інституту енергетики і систем керування Національного університету «Львівська політехніка» – деканом бакалаврату Андрієм Маляром і деканом магістратури Федором Матіком.

– Ми з задоволенням беремо участь у подібних заходах, адже маємо чим здивувати наших потенційних працівників, зокрема унікальністю та сучасністю виробництв, забезпеченням належних соціальних гарантій працюючим, – розповідає начальник відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Любов Тітова. – Під час таких зустрічей є можливість поспілкуватися з майбутніми фахівцями, привернути до себе увагу талановитих студентів, запропонувати їм працевлаштуватися на нашому підприємстві. Також ми ознайомлюємо студентів з перевагами програми залучення молодих фахівців, яка діє у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Зокрема, наголошуємо, що підприємство сплачує за своїх працівників, які здобувають затребувану на виробництві вищу освіту, від 50 відсотків  вартості навчання та інше.

До слова, під час цієї зустрічі ми мали можливість також провести перемовини із представниками університету щодо підвищення кваліфікації наших працівників у їхньому навчальному закладі та запрошення випускників до нас  на роботу.

Загалом пошук кваліфікованих кадрів, у яких є потреба на виробництвах, та співпраця з навчальними закладами України залишається пріоритетом у нашій роботі. Хотілося б, щоб у колективах наших підрозділів було більше високоосвіченої молоді. Досвідчені працівники передаватимуть їм свій досвід, таким чином створюючи належний резерв кадрів.

Окрім Любові Тітової, «КАРПАТНАФТОХІМ» на зустрічі представляли заступник головного енергетика Андрій Гоц та провідний фахівець відділу головного метролога Ілля Тітко. Вони більш детально розповіли присутнім про сучасне обладнання, на якому працюють спеціалісти підприємства, вимоги до майбутніх працівників та про забезпеченість працюючих необхідними технічними засобами для виконання виробничих завдань.

– Дефіцит кваліфікованих працівників відчувають не тільки заводи, а й навчальні заклади, – зауважив директор Калуського політехнічного коледжу Петро Гринькевич. – Молодь здебільшого обирає гуманітарні, а не технічні спеціальності… Потрібно робити акцент на ті професії, які затребувані ринком праці. Отримавши технічну спеціальність і можливість працювати на престижному заводі з ринковою зарплатою, молоді люди не виявлятимуть тоді бажання виїжджати до Європи на заробітки. Тому вважаю, що такі зустрічі студентів, роботодавців та представників навчальних закладів просто необхідні, адже спільно ми можемо шукати шляхи вирішення проблеми із нестачею працівників технічних спеціальностей, яка склалася на українському ринку. Якщо молоді люди  побачить, що здобувши технічну освіту, їх чекатиме хороша робота, що роботодавці готові йти їм на зустріч і допомагати в здобутті необхідної освіти вже під час праці, то ситуація значно покращиться.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

01.03.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]