ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Підприємство та університет зацікавлені у випускниках коледжу

Представники Національного університету «Львівська політехніка» і товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» взяли участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам Калуського політехнічного коледжу.

Церемонія цього прощального акорду для 168 випускників навчального закладу була розподілена на дві частини. Спочатку вітання та побажання щасливої життєвої дороги прозвучали з вуст педагогів, батьків та гостей для майбутніх спеціалістів-електриків та механіків, а також тих випускників, які протягом майже чотирьох років освоювали ази спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

А на другу частину торжества, коли дипломи вручали майбутнім хімікам-технологам, в коледж завітали директор Інституту хімії та хімічних технологій «Львівської політехніки» доктор технічних наук, професор Володимир Скорохода разом із трьома професорами та доцентом інституту, та заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мацьків. Мету свого візиту вони не приховували як під час урочистостей, де виступили й привітали випускників зі святом, так і в ході розмови з директором коледжу Петром Гринькевичем.

– Наш приїзд у Калуш, де працює одне з найбільших хімічних підприємств України, – аж ніяк не був випадковим, – розповідав Володимир Скороход. – Ми сьогодні ще будемо мати зустріч з керівництвом «КАРПАТНАФТОХІМу», з яким співпрацюємо багато років.  Але не могли пройти мимо такої важливої події, як вручення дипломів майбутнім технологам хімічних виробництв. Бо чимало випускників Калуського політехнічного закладу стають нашими студентами. Знаю також і про те, що зацікавлене в тому, аби випускники закладу продовжували навчання в нашому інституті, й керівництво калуського підприємства.

У свою чергу Ігор Мацьків теж висловив своє задоволення від зустрічі з керівниками Інституту хімії та хімічних технологій «Львівської політехніки» та Калуського політехнічного  коледжу.

– Вже не один десяток літ «Львівська політехніка», як раніше називали цей заклад, – розповідає Ігор Михайлович, – є не на словах, а на ділі справжньою кузнею кадрів для підприємства. Його випускників знають у нас і як першокласних спеціалістів, і як керівників цехів та виробництв.

 Ще більше історично ми пов’язані з Калуським політехнічним коледжом, який, до речі, й створювався у 60-их роках для підготовки спеціалістів робітничих професій для потреб ще тоді Калуського хіміко-металургійного комбінату. І сьогоднішня зустріч на церемонії вручення дипломів випускникам коледжу є свідченням того, наскільки всі: університет, підприємство і коледж зацікавлені в співпраці.

Користуючись нагодою хочу запросити молодих спеціалістів університету та коледжу до праці на нашому підприємстві. Його керівництво, власники підприємства зацікавлені в тому, аби колектив поповнювався молодими кадрами.

Не приховував своїх позитивних емоцій від присутності поважних гостей на урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам і директор коледжу  Петро Гринькевич.

– Ми очікували, що представники нашого базового впродовж багатьох років підприємства візьмуть участь у цьому заході, – наголошував він. – А ось присутність поважного представництва з Національного університету «Львівська політехніка» приємно здивувало. Хоча, слід відзначити, що останнім часом наш коледж розширив географію зв’язків з вищими навчальними закладами України. Наших випускників хочуть нині бачити своїми студентами ВНЗ Львова, Києва, Тернополя, Івано-Франківська та інших міст України.

Не менш важливим для нас є також те, щоб як після закінчення навчання в коледжі, так і після інститутів та університетів наші випускники мали роботу на наших вітчизняних підприємствах. Тому бажання керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу» запросити молодих спеціалістів до праці на підприємстві слід вітати та підтримувати.

…Святкові заходи в приміщенні Калуського політехнічного  коледжу після вручення дипломів та особистих нагород, адже 24 випускники отримали в цей день дипломи з відзнакою, а Людмила Ілиняк була нагороджена срібною медаллю «За досягнення в навчанні»,  тривали ще довго. Випускники фотографувалися на згадку зі своїми улюбленими викладачами, кураторами груп, з друзями. Усі вони були наповнені радістю і вірою у щасливий  завтрашній день. Тож, нехай їм щастить у цьому!

Підготував Анатолій Гайовий.

06.07.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]