ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях.

Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам розповів заступник генерального директора товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик.

– У першу чергу хочу сказати, – розповідає Ярема Богданович, – що, незважаючи на зупинку основних установок, у складі підприємства нині повноцінно працюють цехи, які забезпечують життєдіяльність міста та  підприємств промислової зони Калуша. Це, зокрема, очисні споруди, які є в складі нашого цеху нейтралізації та очистки промислових стічних вод, куди надходять і побутові стоки із житлових масивів Калуша, та цех розділення повітря, де, як уже неодноразово повідомлялося, було налагоджено виробництво рідкого медичного кисню, який ми й сьогодні безкоштовно надаємо медичним закладам Прикарпаття та сусідніх областей.

І хоча основні виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу»  нині вимушено простоюють, але на підприємстві  збережено персонал колективу, якому виплачується заробітна плата. Також в повному обсязі сплачуються податки в державний і місцеві бюджети та обов’язкові  платежі в державні фонди.

Наше підприємство відразу відгукнулося на відповідні  звернення керівництва міста, територіальної оборони, а також державних органів влади щодо надання фінансової та матеріальної допомоги з метою поліпшення обороноздатності Збройних сил України. Своєю чергою з боку «КАРПАТНАФТОХІМу» були проявлені та реалізовані власні  ініціативи, які допоможуть захисникам нашої держави.

Хочу також сказати, що кожен працівник підприємства індивідуально підтримав нашу Українську армію, переказавши кошти на відповідний рахунок.

Варто ще відзначити, що чимало наших нафтохіміків є нині в складі підрозділів Збройних сил, які воюють з ворогом, а також несуть службу в підрозділах територіальної оборони.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

11.03.2022

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]