ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Під час зупинки виробництв ремонтуватиметься й етиленопровід

У рамках підготовки до зупинкового капітального ремонту в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ», коли виробництвами та іншими структурними підрозділами підприємства складалися та погоджувалися набори ремонтних робіт на цей період, на виконання певних їх видів було доручено укласти договори з підрядними організаціями й управлінню з ремонту будівель і споруд. Як повідомив його начальник Юрій Токарук, цього разу договорів з підрядниками підписано не багато, але всі вони стосуються забезпечення виконання в стислі терміни найнеобхідніших ремонтних робіт.

– До проведення термоізоляційних робіт на майданчиках наших виробництв ми залучили три фірми: ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» з Одеси й товариства «Укртеплозахист» з Калуша та «Укрбуденергозахист» з Вінниці, – говорить Юрій Михайлович. – Вони завчасно приступили до демонтажу ізоляції на трубопроводах і технологічному обладнанні з метою створення умов для робіт іншим спеціалізованим підрядним організаціям, які проводитимуть їх діагностику.

Також одну важливу роботу під час зупинкового капітального ремонту буде виконано на етиленопроводі «Калуш – Західний кордон» Тут на 154 км траси в Долинському районі Івано-Франківської області передбачено підключити до етиленопроводу повітряний перехід трубопроводу через річку Мізунька, споруджений ще в 2011 році. Натомість буде виведено з експлуатації проблемну ділянку підводного переходу через цю річку.

На 154 км траси етиленопроводу вже працює ремонтна ланка цеху магістральних продуктопроводів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а такою минулого тижня сюди прибули зі своїми технічними засобами та інструментами бригади працівників спеціалізованої фірми «Промтехдіагностика» з Івано-Франківська. Підрядники повинні провести повну діагностику змонтованого повітряного переходу етиленопроводу, що не експлуатувався, звільнити його від можливих засмічень, просушити, під’єднати на обидвох берегах ріки до основного етеленопроводу, випробувати та запустити в роботу.

Крім того, в період зупинкового капітального ремонту планується короткотемінове припинення постачання природного газу на виробництва підприємтва, коли на газорозподільній станції (ГРС) Калуш-2, яка обслуговується Долинським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів, проводитимуться його спеціалістами роботи з переключення окремих виходів газу на транспортуючі підземні розподільні газопроводи високого тиску. В цей час ми домовилися виконати спільно з долинськими газовиками реконструкцію підключення до ГРС Калуш-2 мереж, по яких транспортується газ високого тиску до газорегуляторних пунктів (ГРП) наших виробництв ПХВСС і КС та етилену і поліетилену. Все необхідне для проведення цих робіт вже підготовлене. Залишиться тільки виїхати на місце і разом зі спеціалістами Долинського ЛВУМГ попрацювати. Паралельно з виконанням робіт на ГРС Калуш-2 інша ремонтна ланка працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» трудитиметься на ГРП поблизу цеху розливу вуглеводнів. Там передбачено встановлення додаткової запірної регулюючої арматури.

Василь ТКАЧУК.

13.11.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]