ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Петро Порошенко: «Мені приємно, що ми нині маємо конкретні результати зростання економіки»

18 лютого на Івано-Франківщині перебував  Президент України. Завітав глава держави і в Калуш, де на площі Героїв відбувся багаточисельний мітинг. За оцінками фахівців, послухати Петра Порошенка та висловити йому свою підтримку прийшло біьльше семи тисяч калушан та мешканців навколишніх сіл та міст Прикарпаття.

Передували зустрічі людей з Президентом виступи гурту «Плач Єремії», народного депутата Михайло Довбенка, ректора Прикарпатського Національного університету ім. Василя Стефаника Ігоря Цепенди, які, як зазначив М. Довбенко, «старалися донести всім громадянам правду про ті справи, які вже зробив Петро Порошенко».

Дякуючи калуській громаді за те, що прийшли на зустріч із ним, глава держави зазначив:

«Реформи нарешті дають перші плоди. Дванадцять кварталів поспіль в Україні спостерігається економічне зростання. Останній, 2018 рік – це 3,4 %. Це найбільше за сім років. Ми перебільшили навіть довоєнні показники.

Ми маємо скорочену інфляцію, ми маємо різке зростання золотовалютних резервів, стабільність банківської системи, стабільність валютного курсу.

– Але цього всього мало продовжував – П. Порошенко. – Для мене принципово, коли зростання ВВП, зростання золотовалютних резервів відчує на собі пенсіонер з Долини, працівник з Калуша чи приватний підприємець з Яремчі. Але в першу чергу – пенсіонери на своїй кишені.

Мені приємно, що ми маємо нині конкретні результати зростання економіки. Мені приємно, що ми знаємо, що робити і як забезпечити щоби різко зросло надходження до державного бюджету і Пенсійного фонду. Ми знаємо як фінансово забезпечити наші економічні плани…

Значна увага у виступі глави держави перед калушанами була приділена діяльності найбільшого підприємства міста і Прикарпаття, яким є товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

– Підприємство запускаємо? – такими словами звернувся глава держави до присутніх на площі калушан. – КАРПАТНАФТОХІМ»  працює? Не працює… Але він працював у 2018 році. Була аварія і підприємство було зупинено. Тоді приїхали в Калуш німецькі спеціалісти і сказали, що треба чекати… Півтора року? А що робити людям? Вони що півтора року будуть без зарплати сидіти? Запросили тоді українців, представників машинобудівного комплексу. Їм сказали конкретно: даємо на все сім тижнів, не більше…

– І що зараз відбувається в «КАРПАТНАФТОХІМі»? – продовжував діалог з калушанами П. Порошенко.– Молимося, бо без молитви нічого не можна зробити. Виробництво мають запустити… І за сім тижнів, замість півтора року, як просили німці. Це калуські фахівці, українські машинобудівники запустять підприємство. І це приклад того, як ми маємо працювати.

«І я вітаю калушан, бо 2600 робочих місць, де є 20 відсотків промислового потенціалу області, де виробляється 27 відсотків її валового внутрішнього продукту і де забезпечують велечезні надходження до державного бюджету», – наголосив Президент України.

Разом із Петром Порошенком на зустріч із калушанами та гостями міста прибули міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, група народних депутатів України. На завершення зустрічі бажаючі мали можливість потиснути руку главі держави, сфотографуватися і поспілкуватися.

20.02.2019

На підприємстві він очолив уже четвертий цех.

Тепер – один із найважливіших у його структурі Серед нинішніх працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» непросто, мабуть, когось такого віднайти, хто за свою трудову діяльність був би начальником більш ніж чотирьох різних цехів. А ось у трудовій книжці цього чоловіка, власне, віднедавна з’явився вже четвертий запис «начальник цеху…» Тож відразу повідомлю, що сказане стосується 47-річного Василя Савківа. […]

«Не сваримося й зла одна одній не робимо»

Розповідь про те, як працюється в жіночому колективі Стереотип, що жінка не може бути добрим фахівцем у так званих чоловічих професіях, у сучасному житті все частіше нівелюється. З кожним роком все більше дівчат можна зустріти в числі студентів, які навчаються на технічних спеціальностях, а відтак згодом стають на рівні з чоловіками працівниками різноманітних промислових виробництв. […]