ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Перевізники: «В умовах карантину без співпраці з «КАРПАТНАФТОХІМом» нам було б сутужно»

Керівники двох відомих в Калуші автопідприємств, що спеціалізуються на пасажирських перевезеннях, розповіли як їм нині працюється

Днями мав телефонну розмову з директорами товариств з обмеженою відповідальністю «КАЛУШ-ТРАНС» і «ЛЮКС ТРАНС» Олегом Ференсом та Ігорем Бучаком про ситуацію в їхніх трудових колективах у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Стосувалася вона переважно нових обставин діяльності обидвох підприємств в умовах карантину, забезпечення зайнятості водіїв, їхньої особистої безпеки, виконання протиепідемічних заходів з підготовки салонів автобусів, задіяних до перевезень пасажирів, та вимог щодо попередження випадків вірусного інфекційного зараження людей у транспортних засобах перевізників.

Ігор Бучак:

– Порівняно з іншими перевізниками в нас не найгірша ситуація. Коли в Україні ввели карантин, підприємство не припинило діяльність і досі продовжує працювати, хоча через світову пандемією коронавірусної хвороби COVID-19 ми втратили замовників на туристичні перевезення, в тому числі й міжнародні. Наскільки ця перерва у співпраці з туроператорами затягнеться, важко спрогнозувати, бо країни продовжують тримати закритими свої кордони для туристів. А в сезонні періоди, особливо влітку, ТОВ «ЛЮКС ТРАНС» найбільше заробляло саме на туристичних міжнародних перевезеннях в Європу. Тому благо, що під час карантину працює ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», з яким ми маємо укладений договір на 2020 рік про перевезення з території міста працівників підприємства в напрямку виробництва етилену і поліетилену та назад. Крім того, з 19 березня за додатковим договором з «КАРПАТНАФТОХІМом», підписаним на період карантину, ми перевозимо нафтохіміків з окремих сіл Калуського району на роботу та в зворотному напрямку за визначеними маршрутами. Ці додаткові оплачувані підприємством автобусні рейси, а також надання деяким іншим дрібнішим замовникам послуг з перевезення автобусами їхніх працівників ще терпимо дозволяють «ЛЮКС ТРАНСу» триматися на плаву.

Також маємо надію на поліпшення фінансової ситуації в нашому товаристві за рахунок відновлення співпраці з ДП «ВО «Карпати». З 20 березня воно не працювало у зв’язку з карантином в Україні та закриттям у Європі заводів з виробництва автомобілів марок «Volkswagen», «Porsche», «Mercedes», «Skodа», для яких тут виготовляють кабельно-провідникову продукцію. Олег Ференс:

– Під час карантину колектив ТОВ «КАЛУШ-ТРАНС» працює, дотримуючись виконання запроваджених обмежувальних заходів. Ми припинили всі міські пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування, що здійснювали на договірних умовах із виконавчим комітетом Калуської міськради. Це суттєвий відсоток у загальному обсязі робіт нашого підприємства, які виконувалися до постанови уряду про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Також зараз не надаємо послуги з нерегулярних пасажирських перевезень на різні масові (ювілейні, святкові, культурні, розважальні, спортивні, релігійні, рекламні та інші) заходи, проведення яких заборонено.

Продовжуємо тільки обслуговувати своїх давніх партнерів – Калуську ТЕЦ і ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». З ними постійно співпрацюємо, починаючи з 2004 року. І зараз я відверто можу сказати, що без перевезень працівників цих підприємств на роботу і з роботи ТОВ «КАЛУШ-ТРАНС» теж би в умовах коронавірусної епідемії тимчасово припинило свою діяльність, як і більшість інших міських та районних перевізників. Особливо підсобив з роботою для водіїв автобусів «КАРПАТНАФТОХІМ», де подбали про додаткові перевезення працівників із сіл на роботу та назад до їхніх місць проживання. Згідно з договором та графіками руху автобусів, погодженими та підписаними з підприємством, ми виконуємо рейси за маршрутами з Верхнянського, Войнилівського, Бережницького, Новицького та інших напрямків, а також доставляємо працівників на роботу з житлового масиву Підгірки.

 

05.05.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]