ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Особовий склад ДПРЧ-24 готовий до виконання завдань з охорони об’єктів «КАРПАТНАФТОХІМу»

Напередодні свята Дня рятівника України, яке, починаючи з 2008 року, відзначаємо 17 вересня, зустрівся з начальником управління промислової безпеки, охорони праці та екології ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Василем Кучером та начальником ДПРЧ-24 з охорони об’єктів цього підприємства Володимиром Пилипівим.

Темою розмови, зрозуміло, були питання, пов’язані з діяльністю Державної пожежно-рятувальної частини на території Калуського нафтохімічного комплексу.

– Коли мова заходить про важливість присутності такої  частини на підприємстві, – розповідає Василь Володимирович, – то я відразу відповідаю, що вона є найбільш необхідною з усіх служб термінового виклику не лише для нашого підприємства, а й для усіх громадян України. Номер «101» для більшості з нас асоціюється, і так воно є насправді, зі службою порятунку – від пожеж, аварій, стихійних лих і багатьох інших надзвичайних пригод та явищ.

Що стосується нашого підприємства, то вона тут особливо важлива, зважаючи на експлуатацію в цехах обладнання підвищеної небезпеки, наявність на території вибухо- і пожежонебезпечних речовин й інші фактори, які вимагають швидкого реагування підрозділів рятувальної частини та швидкого їх прибуття на місце ліквідації пожежі чи виробничої неполадки.

– Наскільки забезпечена нині частина необхідною технікою та пожежним обладнанням?

В.П.:

Особовий склад частини має сьогодні все необхідне для виконання своїх обов’язків з охорони від пожежної небезпеки об’єктів товариства «КАРПАТНАФТОХІМ». Передусім це стосується належно обладнаних пожежних автомобілів. У бойовому розрахунку в  нас постійно перебуває чотири із шести наявних одиниць техніки, а дві – в резерві. Парк автомобілів оновлюється, і вони є сьогодні на тому рівні, який дозволяє виконувати всі поставлені завдання.

В.К.:

Останнім часом для потреб частини підприємство придбало автошини та запчастини для пожежних автомобілів,два теплозахисні костюми «Індекс» та поповнило резерв пожежних рукавів.

Але наша співпраця з рятувальниками не обмежується лише забезпеченням необхідною для несення служби технікою та обладнанням. Сьогодні ми працюємо над тим, аби поліпшити побутові умови особового складу частини. З цією метою плануємо закупити нові ліжка та матраци.

Дещо раніше підприємство долучилося і до ремонту самих приміщень та спортивного майданчика на території частини. Задля цього були придбані необхідні будівельні матеріали, фарби й інше. А ось самі ремонтні роботи  рятувальники виконали власними силами.

А чи правда, що протягом усього періоду епідемії CОVID-19 у ДПРЧ-24 не було хворих на цю інфекцію?

В.П.:

Слава Богу, що наш особовий склад загартований і вберігся від цієї інфекції. Докладатимемо зусиль та вживатимемо всіх необхідних заходів, аби ситуація не змінилася і в майбутньому.

– Що б хотіли побажати на завершення розмови, Василю Володимировичу, рятувальникам напередодні свята?

В.К.:

Спершу хочу подякувати нашим рятувальникам за вірність своєму обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з надзвичайними ситуаціями. А також побажати усім міцного здоров’я і щоб позитивна статистика щодо захворюваності ніколи не змінилася. Бажаю благополуччя та достатку їхнім сім’ям та родинам.

Записав Анатолій Гайовий.

На знімку: Василь Кучер та Володимир Пилипів.

17.09.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]