ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Основне завдання – відновлення повноцінної роботи всіх установок

Питанню відновлення обладнання та будівель після нещодавньої пожежі в одному з корпусів цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва етилену та поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» була приділена основна увага на нараді під головуванням генерального директора Івана Підсадюка та за участю його заступників та керівників виробництв, управлінь та відділів підприємства, що відбулася 23 січня.

На початку наради генеральний директор поінформував присутніх про те, що в даний час у звичному режимі працюють усі цехи виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди, управління забезпечення виробництв та інші підрозділи «КАРПАТНАФТОХІМу». Що стосується виробництва етилену і поліетилену, то його робота тимчасово призупинена для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

У період їх ведення та з метою недопущення зупинки установок виробництва ПВХСС і КС їх роботу було вирішено забезпечувати завдяки поставкам етилену з Угорщини, задля чого буде відновлено роботу етиленопроводу.

Особливу увагу присутніх Іван Підсадюк звернув на необхідність контролю за станом обладнання у період його тимчасової зупинки та дотриманні правил безпечної праці. З цього приводу начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів доповів, що все обладнання установок перебуває у стадії так званого гарячого простою, а його системи заповнені азотом. Своєю чергою начальник виробництва ПВХСС і КС Роман Созанський поінформував керівництво підприємства про стан справ у підрозділах з приводу виконання поставлених виробничих завдань.

Заступник генерального директора з управління персоналом Ігор Мацьків звернув увагу присутніх на необхідність більшої інформованості працівників зі станом справ на підприємстві.

– Це, – продовжував він, – засвідчують зустрічі керівників підприємства у колективах структурних підрозділів, що проходять нині. – Людей, зокрема, цікавить, що робиться для того, аби відновити повноцінну роботу підприємства.

На нараді виступили й інші керівники управлінь та відділів, а на її завершення генеральний директор підприємства Іван Підсадюк зобов’язав усіх присутніх дуже відповідально поставитися до виконання завдань, пов’язаних з ліквідацією наслідків пожежі та відновленням роботи всіх установок підприємства.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

25.01.2019

Представників «КАРПАТНАФТОХІМу» нагородили відзнакою «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України»

Дві такі нагороди з нагоди свята Дня хіміка, яке в Україні відзначається в останню неділю травня, на нараді за участю керівників виробництв, служб, управлінь та відділів підприємства 26 травня вручив генеральний директор товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Отримали їх від Союзу хіміків України та Центральної ради профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України заступник генерального […]

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]