ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Організм» очисних споруд підприємства постійно «оздоровлюється»

Для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке працює нині на повних навантаженнях, виконання поставлених завдань з виробництва якісної готової продукції є головним завданням. Але поряд з цим пріоритетом для підприємства є дуже важливим питання збереження чистого довкілля в регіоні. Тому його очисні споруди вимагають не меншої уваги до якісної діяльності, адже не можуть ні на мить зупинити свою роботу, зважаючи на те, що є стратегічним об’єктом як для промислових підприємств, так і міста Калуша.

В цьому аспекті цех нейтралізації і очищення промислових стічних вод не обділяється фінансовими ресурсами для проведення необхідних ремонтів, вдосконалення технології очистки стоків та поліпшення якісних показників очищених вод, які потрапляють у ріку Дністер.

– Наші очисні споруди є свого роду унікальними, оскільки відрізняються від більшості інших в Україні тим, що забезпечують очищення водночас промислових і комунальних господарсько-побутових стоків, що надходять від підприємств, організацій та з усього житлового масиву Калуша, – говорить технолог цеху НіОПСВ Ольга Ямнич. – Всі стоки (господарсько-побутові, кислотно-лужні, гіпохлоритні, органовмісні) проходять повну фізико-хімічну та двоступеневу біологічну очистку з каскадним блоком доочистки. Нормативно очищені зворотні стічні води транспортуються залізобетонним колектором великого діаметру в село Томашівці на буферні ставки. Там ще вони проходять природну біологічну очистку і тільки після цього очищені води потрапляють в ріку Дністер.

Про те, що в біологічних буферних ставках у Томашівцях вода, яка звідти теж транспортується колектором і скидається в Дністер, є насправді якісно очищеною й придатною для життя рослин, риб і їх розмноження, свідчить часте гостювання тут лебедів й інших видів птахів. До речі, про це в газеті «НК» нещодавно була опублікований фоторепортаж.

Більш детально про те, які роботи були останнім часом виконані для підтримки в належному стані технологічного обладнання й устаткування очисних споруд, розповів начальник цеху НіОПСВ Назар Руско.

Як він зазначив, проведені в травні 2021 року чистки й часткові ремонти технологічного обладнання й трубопроводів основних виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» дозволили його колективам при веденні технологічних процесів поліпшити ситуацію щодо дотримання нормативних показників забруднюючих речовин у промислових стічних водах.

– Планові й позапланові ремонти та чистки технологічного обладнання вже стали життєво необхідними й для «організму» очисних споруд підприємства, які безупинно експлуатують упродовж багатьох років, – говорить Назар Романович. – І вони постійно проводяться. Зокрема, після травневих ремонтів на виробництвах аналогічну масштабну роботу було виконано і в цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод без тимчасової зупинки його діяльності. Завдяки згуртованим діям колективу нашого цеху та спеціалістів ремонтно-механічної служби ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у стислі терміни проведено чистку аеротенка біологічного очищення органовмісних та господарсько-побутових стічних вод, та заміну трубопроводів подачі в аеротенк стисненого повітря. А відновлення повноцінної аерації (подачі повітря) позитивно вплинуло на підвищення життєдіяльність активних бактерій, яким і належить основна роль в очищенні стічних вод.

Назарій Руско також повідомив, що зараз в цеху вже наближаються до завершення ремонтні роботи на не менш важливій ділянці – лінії очищення кислотно-лужних стічних вод, що сприятиме поліпшенню якісних показників нормативно очищених вод.

Василь ТКАЧУК.

06.08.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]