ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Організатори благодійної акції та «КАРПАТНАФТОХІМ» слова дотримали.

Кардіологічне обладнання доставлено в Калуську ЦРЛ

Як уже повідомлялося в місцевих ЗМІ, в кінці серпня відбувся благодійний вечір, на якому було зібрано понад 300 тисяч гривень для придбання кардіологічного обладнання для КНП «Центральна районна лікарня» Калуської міської ради». Ще 200 тис. гривень благодійно виділило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Нагадаємо також, що ініціаторами проведення заходу були народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець та керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Генеральний директор цього підприємства Іван Підсадюк та його заступник Ярема Рудик оголосили після завершення благодійної акції, що «КАРПАТНАФТОХІМ» виділив 200 тис. гривень для придбання необхідного для Калуської ЦРЛ кардіологічного обладнання. Зважаючи на те, що вартість електрокардіографічної стрес-тест системи з велоергометром становить трохи більше 450 тис. гривень, то виручених від продажу лотів і благодійно наданих калуськими нафтохіміками коштів було навіть більше, ніж необхідно.

Не минуло й двох тижнів, як обладнання було доставлено у Калуську ЦРЛ. Його офіційно вручили керівництву медичного закладу народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської РДА Жанна Табанець, генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк та заступник міського голови Наталія Кінаш. Разом із велоергометром та електрокардіографічною стрес-тест системою калуські медики отримали ще додатково електрокардіографічний реєстратор – сучасний пристрій для добового моніторингу ЕКГ, який був придбаний за кошти, що залишилися від аукціону та благодійного внеску нафтохімічного підприємства.

Керівник «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк під час відвідин лікарні та зустрічі з адміністрацією й медичними працівниками кардіологічного відділення зазначив, що придбане сучасне кардіологічне обладнання слугуватиме їм у діагностиці та лікуванні серцево-судинних хвороб.

З цього приводу хотілося б нагадати, що калуські нафтохіміки вже не вперше надають благодійну допомогу медичним закладам Калуша, зокрема й Калуській центральній районній лікарні в Підгірках. Вони уже рік безкоштовно забезпечують заклад медичним киснем, придбали та змонтували для лікарні нову кисневу станцію, надають постійно допомогу в забезпеченні закладу дезінфікуючими та індивідуальними засобами захисту.

Генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук у коментарі для «НК» відзначив:

«Ми вдячні нашим добрим партнерам – товариству «КАРПАТНАФТОХІМ» за те, що вони зробили й продовжують робити для забезпечення нашої лікарні необхідним обладнанням, медпрепаратами та всім тим, що нам необхідно в цей непростий час для належної роботи. – Вдячний також організаторам благодійного вечора Едуарду Прощуку та Жанні Табанець, адже при їхній підтримці необхідне кардіологічне обладнання вже є в лікарні і найближчим часом лікарі нашого кардіологічного відділення розпочнуть на ньому діагностувати стан серцево-судинної системи пацієнтів».

Не приховувала свого задоволення від придбання нового обладнання і завідувачка кардіологічного відділення КНП «Калуська ЦРЛ» Марія Царевич.

– До цього часу, – наголошує Марія Іванівна, – лікарі-кардіологи відділення з метою діагностики для ішемічної хвороби серця використовували дуже фізично і морально застарілий велоергометр. – Тож новина про те, що для його придбання був організований благодійний вечір, а калуські нафтохіміки теж долучилися до цієї доброї справи нас усіх дуже порадувала, особливо тих лікарів, які безпосередньо працюватимуть із так званим медичним велотренажером. Тож, користуючись нагодою, хочу щиро подякувати всім благодійникам і особисто генеральному директору товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Івану Підсадюку.

І ось ми уже в приміщенні діагностичного відділення Калуської ЦРЛ, де буде встановлене нове кардіологічне обладнання. Присутні біля вже розпакованого нового велоергометра лікарі-кардіологи Христина Стапай та Михайло Вінтонович розповідають про його переваги над тим, що був донедавна в їх розпорядженні.

– Навантажувальні проби під час обстеження пацієнтів із серцево-судинними хворобами – поширений і доступний метод їх діагностики, – говорять вони. – Адже саме в цей період можна виявити такі порушення в роботі серцево-судинної системи, яких не існує в стані спокою.

Що стосується основної відмінності між тим обладнанням, яке було в нашому розпорядженні й тепер ми маємо завдяки благодійникам, то це насамперед те, що зараз в нас є можливість записувати електрокардіограму під час фізичного навантаження, коли лікар може відразу відреагувати на ці зміни і визначити паталогію. При потребі він може зменшити рівень цього навантаження чи навіть його припинити. Натомість на старому велоергометрі робився відповідний запис вже після того, як пацієнт виконає навантаження, тобто через 3-5 хвилин.

На завершення ще один штрих. На згаданому благодійному вечорі як представники влади, так і меценати наголошували на тому, що Калуська ЦРЛ потребує нині й іншого обладнання, яке, коли об’єднати зусилля, можна спільно допомогти придбати. Тож будемо надіятися і вірити, що в скорім часі з’являться чергові приємні причини для візиту гостей та нас, журналістів, до цього медичного закладу.

Степан Василів.

На знімку: лікарі-кардіологи Христина Стапай та Михайло Вінтонович біля нового велоергометра;

учасники церемонії передачі кардіологічного обладнання.

18.09.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]