ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Олена Солоджук вдруге взяла участь у півмарафоні

Бухгалтер «КАРПАТНАФТОХІМу» розповіла про те, як «закохалася» в біг

22 вересня в Івано-Франківську відбувся «FRANKIVSK HALF MARATHONE’19 «Біжать всі». Півмарафон у цьому місті проводився вже вшосте і з кожним роком кількість учасниць та учасників невпинно зростає. Цьогоріч участь у півмарафоні взяла і провідний бухгалтер «КАРПАТНАФТОХІМу» Олена Солоджук, яка успішно подолала дистанцію у 21 кілометр.

– У півмарафоні я брала участь вдруге і емоції від участі в ньому в мене просто фантастичні, – ділиться враженнями Олена. – Це неймовірна подія… Коли всі біжать і посміхаються, незважаючи на фізичну втому. А ще відчувається неабияка згуртованість учасників.

Маршрут забігу охоплював мальовниче озеро та історичні вулички Івано-Франківська. Максимальний час, за який потрібно було подолати дистанцію, складав три години, а мій результат – 1 год. 59 хвилин.

Загалом у півмарафоні взяло участь близько 600 учасників.

– Коли і як ти захопилася бігом?

Люди мріють про різні речі, які хочуть спробувати в житті. Для реалізації багатьох потрібно всього лиш зробити маленький крок, а для інших варто наполегливо готуватися.

Прийшовши три роки тому з сином на стадіон, я не могла повірити, що «закохаюся» в біг. Було важко, але, подолавши перше, друге, третє, четверте коло, я переконала себе, що зможу і продовжувала бігти. Згодом мої пробіжки ставали все довшими, а в якийсь момент я зрозуміла, що просто повинна взяти участь у півмарафоні. Минулого року я вперше це зробила і цьогоріч також без вагань зареєструвалася, адже біг дуже корисний для здоров’я.

Під час бігу спалюється жир, тренуються серце і судини, кров насичується киснем, прискорюються відновлювальні процеси в організмі. Все це впливає на поліпшення настрою, нормалізацію сну, підвищення особистої ефективності та, як наслідок, з’являється посмішка, впевнений зовнішній вигляд і здоровий блиск в очах.

Насправді є очевидний і простий рецепт. Щоб добре бігати, треба бігати. Робіть ті справи, думаючи про які, у вас реально захоплює дух. Це круто!

– Чи не хотіла б спробувати свої сили у півмарафонах в інших містах України або ж навіть інших країнах?

– Звичайно, що таке бажання в мене є. Більше того, мрію подолати не лише півмарафон, а й марафон, але для участі в таких забігах потрібні чималі кошти. Окрім оплати за реєстрацію, необхідно приїхати в те чи інше місто, забронювати там житло та інше.

Проте, незважаючи на певні труднощі, я сподіваюся, що все ще попереду і ця моя мрія колись також здійсниться.

– Дякую за розмову і бажаю подальших успіхів.

Розмову вела Тетяна ЯНІЦЬКА.

07.10.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]