ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Олександр Болецький: «У планах – будівництво трьох нових установок»

Близько півроку ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вже стабільно працює і виготовляю продукцію, яка затребувана як на ринку України, так і на світовому ринку. Про попит продукції, яка виготовляється на цьому підприємстві, свідчить і переповнена іноземними вантажівками стоянка біля заводоуправління.

Чи вдається виготовити затребувану покупцями кількість тої чи іншої продукції, а також про те, як позначилися сильні морози на виробничих потужностях «КАРПАТНАФТОХІМу», журналіст «НК» поцікавилася у заступника генерального директора з виробництва Олександра Болецького.

– Пусковий період проходив дуже тяжко, але результат того вартий, – відзначає співрозмовник. – Вже півроку у нас на підприємстві налагоджена стабільна та продуктивна робота. По всіх основних видах продукції, а це етилен, пропілен, каустична сода, бензол, вінілхлорид-мономер та полівінілхлорид, ми на сто відсотків виконуємо планові показники. Відрадно зазначити, що така тенденція простежується протягом декільком останніх місяців. Простіше кажучи, нам вдається виготовляти стільки продукції, скільки цього вимагає попит на неї.

Щодо відвантаження готової продукції, то ми щодня проводимо моніторинг зменшення складських залишків по всіх видах продукції. У цьому, звичайно ж, вагома заслуга нашої комерційної служби, яка незважаючи на велике навантаження успішно справляється з поставленими обов’язками. Працівники цієї служби не тільки економічно вдало реалізовують продукцію, виготовлену на «КАРПАТНАФТОХІМі», а й вишукують найкращі варіанти поставки сировини. Результат плідної роботи всього колективу підприємства очевидний – економічні показники діяльності «КАРПАТНАФТОХІМу» позитивні.

До слова, не позначилися негативно на виробничих потужностях і люті морози. Технологічний процес, зокрема, жодним чином не погіршився.

– Яка ситуація із забезпеченням підприємства необхідним запасом сировини?

– Наразі, як я уже відзначив, проблем із поставкою сировини немає. Лише у січні в зв’язку з новорічно-різдвяними святами у нас була невелика затримка з поставкою технічної солі, але це питання вдалося оперативно врегулювати. До речі, щодо солі, то у зв’язку з погодними умовами сіль, яку нам поставляють, іноді збивається у груди. Працівникам доводиться «пропускати» її через решітку.

Щодо сировини для виробництва етилену і поліетилену, то ми вже другий місяць поспіль працюємо на переробці газової сировини. Раніше, до слова, використовували у якості сировини лише прямогонний бензин. Такі зміни пов’язані з економічною ситуацією на ринку.

– Наразі всі установки працюють на максимальних навантаженнях?

– Зараз не на всіх виробничих установках «КАРПАТНАФТОХІМу» досягнуто максимальних повноважень. Частково це пов’язано з тим, що немає такої необхідності, а частково також і з тим, що деякі технологічні вузли потребують модернізації чи реконструкції. Наприклад, у березні, за погодження управляючої компанії, ми розпочнемо накопичувати етилен на складі ізотермічного сховища. Це робитиметься для того, щоб у квітні на 10 діб зупинити етиленове виробництво з метою очистки його теплообмінного обладнання. Справа в тому, що теплообмінники мають недостатній температурний перепад для того, щоб можна було без проблем працювати в спеку. До слова, накопичення на складі етилену дозволить нам зупинити лише етиленове виробництво, а всі установки, які пов’язані з випуском полімерної продукції, зможуть працювати у звичному технологічному режимі.

– Чи планує керівництво підприємства запроваджувати нові проекти, пов’язані із розширенням виробничих потужностей?

– Перспективи «КАРПАТНАФТОХІМу» на 2018-2019 роки – будівництво трьох нових установок. Перша – установка по виготовленню 1,3 бутадієну (дівінілу). Ця речовина служить сировиною для виробництва каучуку, який широко використовується у виготовленні автомобільних шин. Також плануємо збудувати установку по виробництву метил-трет-бутилового етеру (МТБЕ). Ця речовина за кордоном дуже активно використовується, адже вона значно підвищує октанове число палива і зменшує його шкідливі викиди в атмосферу. Крім того, плануємо у майбутньому розпочати виробництво оксиду пропілену, який також використовується в автомобільній промисловості для виготовлення охолоджуючих рідин.

Сподіваємося, що втілення цих задумів ще більше покращить економічну ситуацію на нашому підприємстві.

– Дякую за цікаву та змістовну розмову.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

19.03.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]