ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Олег Кушлик ознайомився з досвідом роботи профспілок Франції

Група профспілкових працівників членських організацій Федерації професійних спілок України впродовж кількох днів перебула з візитом у столиці Франції – Парижі. Сюди українські профспілчани їздили на запрошення Загальної конфедерації профспілок Франції (ЗКП) з метою ознайомлення з її діяльністю в сфері захисту трудових та соціально-економічних прав трудящих країни.

У складі делегації з дев’ятьох українських профспілчан, яку очолював головний спеціаліст департаменту міжнародних зв’язків апарату Федерації профспілок України Вячеслав Майборода, мав можливість взяти участь у робочих заходах, що проводилися ЗКП Франції, голова об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб, член Ради ФПУ Олег Кушлик. Упродовж п’ятьох робочих днів він з колегами знайомився з досвідом роботи найрепрезентативнішого національного профспілкового центу цієї країни Західної Європи, обмінювався думками з французами з приводу актуальних проблем, пов’язаних із захистом прав і свобод працюючих і непрацюючих працівників.

– Під час перебування у Франції ми навіть взяли участь в акції щодо захисту прав пенсіонерів, яку на вулицях Парижа проводила їхня Загальна конфедерація профспілок, – говорить Олег Дем’янович. – До речі, до складу ЗКП Франції входять 33 національні професійні федерації, 96 департаментських об’єднань, 857 місцевих об’єднань на всій території країни, які складаються з профспілок і профспілкових секцій спільної географічної зони. Також ЗКП Франції є членською організацією Міжнародної конфедерації профспілок та Європейської конфедерації профспілок. Тому, звісно, було надзвичайно цікаво ознайомитися з досвідом роботи найвищого профспілкового органу цієї країни.

За словами Олега Кушлика, у Франції група профспілкових працівників членських організацій ФПУ зустрічалася  з профактивом низки членських організацій ЗКП, які об’єднують медиків, енергетиків, нафтогазовиків та металістів. У ході цих зустрічей точилися жваві дискусії з таких нагальних питань, як ризики приватизації та комерціалізації громадських послуг, поширення неформальної та неповної зайнятості, наступ на права профспілок та оновлення і посилення діяльності міжнародних профоб’єднань, зокрема Міжнародної конфедерації профспілок. Обговорювалися з французами й останні акції протесту ЗКП та ФПУ.

– На цих зустрічах ми отримали надзвичайно корисну інформацію про функціонування, структуру та напрямки роботи ЗКП, спрямованої на захист трудових, соціальних й економічних прав та інтересів як членів профспілок, так і працівників різних професій, – продовжував Олег  Дем’янович. – Наша група також відвідала Навчально-методичний учбовий центр ЗКП ім. Бенуа Фрашона, який функціонує в передмісті Парижа. Цей заклад приймає близько 2 тисяч слухачів щорічно. Тут же ми провели низку зустрічей із слухачами учбового центру та трудовими колективами.

Звісно, перебуваючи в Парижі, ми скористалися можливістю відвідати його історичні місця, оглянути пам’ятки культури та архітектури тощо.

Василь ТКАЧУК.

13.11.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]